Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Володимир Жогло

03.08.2020
об 15:35

3 серпня свій День народження відзначає найбородатіший актор «Вар'яти-шоу» Володимир Жолго. Сьогодні йому виповнилося 32 роки.

Редакція VGL cinema вітає артиста з Днем народження. Бажаємо Володимиру здійснення творчих задумів на сцені та тільки приємних, подекуди кумедних ситуацій у житті.

Перші вітання в «новому році» актор отримав від дружини Ірини. Щоправда, Володимир не зізнається що саме подарувала кохана.

«Я завжди радію будь-якими сюрпризам. Мені колись подарували «прибирання в кімнаті». Що ж, креативно та неочікувано (усміхається). Сьогодні дружина мене теж здивувала, але подробиці не розказуватиму – це секрет», - розповів ВОЛОДИМИР ЖОГЛО.

Крім того, артист відверто заявив, що дуже любить святкувати свій день народження.  Зазвичай, свято проходить у колі рідних та друзів. У цей день за столом, у домі актора, весела й позитивна атмосфера. Однак в нинішньому році Володимир Жогло вирішив свято провести вдома, не запрошуючи гостей до себе.

«Закликаю і вас так само робити, щоб було, з ким святкувати наступного року» -  з усмішкою каже чоловік.

 

Джерело: пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Даша Легейда

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4».

20.07.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудинський

Сьогодні, 23 липня, українському актору Олександру Рудинському виповнюється 24 роки. Зірка серіалу «Подорожники» та «Перші ластівки» народився в Миколаєві. У 5 класі почав вивчати театральне мистецтво, а у 2014 році вступив до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

23.07.2020
об 13:15

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Хижняк

Сьогодні, 28 липня, своє День народження святкує українська актриса Антоніна Хижняк. Дівчина народилась у Київській області. З дитинства мріяла бути акторкою. У 2012 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після навчання працювала у Київському академічному театрі ляльок. Окрім гри на сцені та у кіно, Антоніна займається дубляжем. Її голос можна почути у багатьох іноземних фільмах, які транслюються у кіно та на телебаченні українською мовою.

28.07.2020
об 09:59