Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14.04.2021
об 10:23
Автор: Віталій Баранник

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

Перша слава до актора прийшла завдяки його роботі в телерекламі. Незважаючи на те що відтоді минуло більше 10 років, актора й зараз інколи впізнають і асоціюють саме з тим комерційним відео.

 

У кіно Володимиру пропонують здебільшого другорядні ролі, але в досить відомих проєктах: «Виходьте без дзвінка 4» (2021), «Незакрита мішень» (2021), «Брати по крові» (2019), «Виходьте без дзвінка» (2018), «Опер за викликом» (2018). Проте у списку зіграних ним епізодів є один, яким актор по праву пишається. Це зовсім невелика роль лейтенанта у спільному

британсько-американському історичному мінісеріал від каналу HBO «Чорнобиль». Те, що він потрапив до такого всесвітньовідомого проєкту, Володимир вважає своєю великою акторською вдачею.

«У мене був досить невеличкий епізод, але люди помітили мого героя. Наприклад, лікар, у якого я лікувався, сказав мені, що я був стовідсотково схожий на його командира, коли він служив у армії. А сам серіал мене досить сильно вразив своїм масштабом, організацією, підходом до процесу фільмування. Було видно, що це дійсно серйозний проєкт з великим бюджетом. Незважаючи не те що в мене та інших українців були невеликі ролі, у нас була зустріч з режисером, на нас заздалегідь приміряли костюми», – ділиться враженням від роботи в цьому проєкті актор.

 

 

Окремо виділяє Володимир Пантелюк свою роботу  в проєкті телеканалу «Інтер» «Речовий доказ» («Вещдок»), у якому він задіяний уже кілька років. Саме зараз Володимир знімається в новому 4-серійному блоці під назвою «Випереджуючи час», що повинен вийти на екрани вже найближчим часом. У ньому актор грає роль сина прокурора.

«Мені цікаво працювати в цьому проєкті, тому що в кожній новій серії ти можеш зіграти абсолютно різних героїв. Це допомагає залишатися у формі, дозволяє пережити різні історії, стикнутися з різними епохами. Для актора – це дуже важливо», – зазначає ВОЛОДИМИР ПАНТЕЛЮК.

 

А ще глядачі зможуть побачити актора в другому сезоні серіалу «Таємні двері». Як розповів Володимир, фільмування цього детективного серіалу вже закінчено, але дата його показу ще не визначена: «У мене там дуже непогана роль, хотілося б подивитися на себе на екрані, як усе в нас у підсумку вийшло».

Редакція VGL Cinema вітає Володимира з днем народження, бажаємо й надалі радувати глядачів цікавими ролями.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

11.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Аронов

12 квітня свій 35-й день народження відзначає український актор театру та кіно, режисер та театральний педагог Ігор Аронов. У 2007 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, після чого продовжив навчання у Голландії в MAPA (Moving Academy for Performing Arts). Тривалий час Ігор працював у різних театрах в Україні та Польщі, уникаючи роботи в кіно.

12.04.2021
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

12.04.2021
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18