Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Володимир Надутченко

25.09.2020
об 10:08

25 вересня свій день народження святкує український актор Володимир Надутченко. Сьогодні йому виповнюється 21 рік. Народився у Нікополі на Дніпропетровщині, нині вчиться у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Володимира з Днем народження, бажаємо йому нових ролей, участі у цікавих проєктах та повної творчої реалізації.

 

Для читачів ми підготували добірку серіалів, де грає молодий актор.

Серіал «Пристрасті по Зінаїді», що розповідає про красуню з провінційного міста. Вона сирота, а на додачу її ще й кинув коханий чоловік. Після цього вона перестала довіряти людям та весь час приділяла кар’єрі. Зінаїда стала багатою,  має чудову репутацію у ділових колах, але дуже самотня, бо не знайшла своє кохання, хоча на її серце було багато претендентів…  та чи зможе вона знову покохати…

У цьому серіалі Володимир Надутченко грає роль бармена.

У центрі сеіралу «Перші ластівки»  детективна історія восени школяри пішли до школи і в перши же день навчання знайшли мертвим одного з учнів. Слідча Ольга намагається з’ясувати підліток наклав на себе руки чи це було вбивство. Під час слідства жінка дізнається про страшні таємниці, які приховують учні школи, їх батьки та навіть її син.

У цьому проєкті Володимир Надутченко грає роль школяра-забіяки.

«Медфак» - серіал про студентів третього курсу медичного університету. Вони різні, але об’єднанні спільними заняттями та місцем проживання – гуртожитком. Коли герої збираються в одному приміщенні одразу виникають кумедні, романтичні та конфліктні ситуації.

У цьому серіалі Володимир Надутченко грає головну роль студента Іллі.

 

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

23.09.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Микита Назаренко

23 вересня свій день народження святкує український актор Микита Назаренко. Сьогодні йому виповнюється 18 років. Народився він у Києві. З 5 до 12 років займався бальними танцями, а потім віддав перевагу сучасній хореографії. Вперше перед камерою з'явився в 11 років. Акторську освіту здобув у кіношколі KidsMovie, також закінчив студію розвитку Open Art Studio.

23.09.2020
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

24.09.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Володимир Надутченко

25 вересня свій день народження святкує український актор Володимир Надутченко. Сьогодні йому виповнюється 21 рік. Народився у Нікополі на Дніпропетровщині, нині вчиться у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Знімається у кіно.

25.09.2020
об 10:08