Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Володимир Маркович

03.09.2020
об 11:09

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється  36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Володимира з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно та театрі та реалізації  творчих задумів.

Традиційна добірка кіноробіт за участі іменинника.

Серіал «Пошта» головна героїня Олена щойно розійшлась з чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу Олена втрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчини виплутуватись зі складних ситуацій.

У цьому серіалі Володимир Маркович грає роль маніяка.

Багатосерійна стрічка «Виходьте без дзвінка 2» є продовженням історію про Богдана, який  працює таксистом, а у минулому був автогонщиком. Його дружина гине в автокатастрофі, винуватець аварії залишається на свободі, тож Богдан хоче самостійно відновити справедливість. Покарати кривдника йому вдається, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія. Разом вони опиняються у вирі пригод.

Володимир Маркович грає тут героя на прізвисько Байдиш.

/p>

«Черговий лікар» - серіал, що демонструє глядачам роботу звичайної лікарні швидкої допомоги. У кожного з пацієнтів – своя історія хвороби, особисті проблеми та драми. Чергові лікарі стають мимовільними учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають хід подій, а іноді - самі втручаються в життя пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але й прийняти доленосні рішення. Головні герої серіалу – чотири лікаря, прототипами яких стали реальні медики.

У цьому проєкті Володимир Маркович грає роль психолога Зеника починаючи з 4 сезону серіалу.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Остап Халавко

2 вересня свій день народження святкує український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

02.09.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Микола Григоренко

3 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Микола Григоренко. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Професійний актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 1995 року працював в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Згодом переїхав до Києва. У кіно знімається з 2010 року.

03.09.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Маркович

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

03.09.2020
об 11:09