Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Володимир Ковбель

10.08.2020
об 10:14

10 серпня свій День народження відзначає український актор Володимир Ковбель. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Народився майбутній артист у Тернопільскій області. У шкільні роки займався вільною боротьбою та вчився у ліцеї посиленої військової підготовки, але вирішив стати актором. У 2016 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році почав працювати у Київському академічному театрі «Золоті ворота».

Редакція VGL cinema вітає Володимира з Днем народження. Бажаємо реалізувати свій потенціал у кіно та театрі.

Читачам ми пропонуємо добірку кінопроєктів, у яких грав Володимир Ковбель.

Комедійно-детективний серіал «Дефективи» розповідає про пригоди приватних детективів Цезара і Тайсона. Їм допомагає потомствена мольфарка Адель і айтішник Валєра. Ще один помічник детективів – дільничний Микола Степанич, який і видав друзям ліцензію на роботу. Кожну серію герої потрапляють у комедійні ситуації та допомагають клієнтам вирішувати проблеми.

Володимир Ковбель грає тут героя, який допомагає детективам у розслідуванні.

 

Головний герой серіалу «Виходьте без дзвінка» – Богдан, працює таксистом, а у минулому був автогонщиком. Його дружина загинула в автокатастрофі, винуватець аварії залишився на свободі, тож Богдан самостійно відновлює справедливість. Покарати кривдника йому вдалось, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія.

Володимир Ковбель грає тут епізодичну роль людини, яка допомагає головному герою.

 

«Пес» – детективний серіал про поліціянта Максима Максимова, головний напарник якого вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. У серіалі є місце не тільки детективному розслідуванню, а й любовній лінії між колишньою дружиною Максимова та його другом Олексієм.

Володимир Ковбель грає тут мажора Стаса (3 сезон, 7 серія).

 

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ніна Киреєва

5 серпня свій День народження святкує українська акторка Ніна Киреєва. Сьогодні дівчині виповнюється 27 років. Народилась артистка у Києві. У 2012 закінчила «Коледж театру і кіно», у 2017 – КНУКіМ. Можна сказати, що Ніна Киреєва все життя на сцені. У дитячому садочку вона виступала зі своїми віршами, у школі – приймала участь у діяльності шкільного театру, ходила на балет. Згодом, займалась вокалом у Київській консерваторії. З 2012 року працює у Новому Українському театрі.

05.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Борис Савенко

6 серпня свій день народження святкує український актор Борис Савенко. Сьогодні йому виповнилося 23 роки. Хлопець народився в Києві, закінчив Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грав у студентському театрі, а також у театрі Драми та комедії на лівому березі Дніпра. Кар’єру у кіно розпочав три роки тому. Знімався у рекламі та у кліпах українських зірок.

06.08.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Марія Аглоткова

Сьогодні, 8 серпня, свій День народження святкує молода українська акторка кіно Марія Аглоткова. Дівчина народилась у Києві у 2006 році. Нині навчається у школі та вже має не аби який досвід роботи у кіно, адже знімається з 7 років. Марія полюбляє кататися на конях, гіроборді та займатися плаванням. Має досвід дубляжу. Зараз задіяна у п’яти проєктах. Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємл їй здійснення  мрій – творчих та особистих і, звісно ж, нових ролей у кіно.

08.08.2020
об 10:17