Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Володимир Горянський

24.02.2021
об 10:20
Автор: Віталій Баранник

24 лютого 1959 року народився актор театру і кіно, народний артист України Володимир Горянський. В активі Володимира Вікторовича понад 130 робіт у фільмах і серіалах, десятки ролей, зіграних у виставах. Протягом останніх 20 років він є одним із найбільш затребуваних акторів в Україні. А першу популярність і всенародну любов принесла йому роль другого плану доктора Кості в серіалі «День народження Буржуя», прем'єра якого відбулася в лютому 2000 року. Володимир Вікторович з теплотою згадує цю роль і наголошує, що щиро вдячний долі й авторам серіалу, які запросили його в цей проєкт.

«У більшості акторів є знакова роль. І це чудово. Артист може зіграти тисячу персонажів, і його все одно не пам'ятатимуть. А можна втілити на екрані лише одного героя – і глядачі почнуть відстежувати творчий шлях, чекатимуть нових робіт. Що стосується серіалу «День народження Буржуя», то це був справжній бестселер для того часу, знятий на дуже високому рівні. І багато акторів, які в ньому були задіяні, згодом стали справжніми зірками. Так що ця роль досі одна з моїх найулюбленіших», – розповів іменинник.

На день народження шанувальники творчості Володимира Горянського дарували йому найрізноманітніші подарунки. Серед них були й виготовлені своїми руками, які вражають своєю оригінальністю й красою.

«Одного разу саме в день народження в мене був спектакль «Комедія про принадність гріха», у якому є дуже смішна сцена з капустою. Після вистави, коли ми виходимо кланятися, глядачі виносять мені щось кругле, вкрите ромашками. Виявилося, що це була головка капусти, прикрашена безліччю квітів ромашки. А під ним сховано багато різнокольорових записок з репліками з вистави й побажаннями. Це було дуже зворушливо і приємно. А одна дівчинка подарувала мені мій портрет з бісеру. Вона його робила три місяці! Уявляєте, яка це скрупульозна робота?! Зараз цей портрет зберігається в моєму кабінеті», – зізнався ВОЛОДИМИР ГОРЯНСЬКИЙ.

Редакція VGL cinema вітає Володимира з Днем народження, бажаємо творчої наснаги та вдячних глядачів.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Слава Бабенков

17 лютого своє 34-річчя святкує український актор театру та кіно В’ячеслав Бабенков. П’ять років тому він закінчив своє навчання в New York Film Academy. Потім вступив на акторські курси в Ukrainian Film School. Наразі успішно знімається в кіно та телесеріалах.

17.02.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лазер

18 лютого народилася актриса театру та кіно, викладачка сценічної мови й акторської майстерності, співачка та композиторка гурту Mavka Ірина Лазер. Незабаром ми побачимо Ірину у документальному фільмі «Депортація 44-46» в одній із головних ролей.

18.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Олександр Бегма

19 лютого народився український актор театру та кіно Олександр Бегма. Сьогодні йому виповнюється 30 років. Наприкінці 2020 року вийшло одразу два проєкти, в яких був задіяний Олександр. Так, у листопаді акторську гру сьогоднішнього іменинника можна було побачити на великому екрані в антиутопічній драмі «Номери», а в грудні на телебаченні відбулась прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні». Докладніше про ці та інші проєти читайте далі.

19.02.2021
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ахмед Есмурзієв

22 лютого свій день народження святкує український актор Ахмед Есмурзієв. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

22.02.2021
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Іраклій Маруашвілі

23 лютого свій день народження святкує український актор грузинського походження Іраклій Маруашвілі. Сьогодні артисту виповнюється 31 рік.

23.02.2021
об 10:46