Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Віра Климковецька

21.04.2021
об 12:35
Автор: Віталій Баранник

21 квітня 1988 року в Харкові народилася українська акторка театру та кіно Віра Климковецька. Напередодні дня народження актриси ми зв’язалися з нею, щоб привітати з майбутнім святом, та попросили розповісти про свій творчий шлях і найцікавіші для неї роботи в кіно.

Виявилося, що в шкільні роки Віра навіть не мріяла стати актрисою, а віддавала перевагу точним наукам, захоплювалася малюванням і навіть навчалася в художній школі. У виборі майбутньої професії їй допоміг випадок.

«Одного разу в школі потрібно було провести якийсь культурний захід. І ми з моєю подругою вирішили поставити виставу «Вій» за повістю Гоголя, хоча до цього не бачили жодної справжньої вистави. Мені довелося грати Хому, тому що хлопчики відмовилися брати участь у постановці. Ця вистава стала візитівкою нашої школи. Мене всі хвалили, а моїх батьків умовили віддати мене до дитячої театральної студії», – розповіла ВІРА КЛИМКОВЕЦЬКА.

Продовжуючи навчатися в загальноосвітній та художній школах, Віра паралельно займалася в театральній студії, з виставами якої їздила на гастролі не тільки до різних міст України, а й за кордон. Талановиту дівчину помітив художній керівник Харківського драматичного театру ім. Т. Шевченка Андрій Жолдак і запросив її брати участь у своїх спектаклях. Так ще у віці 13 років Віра почала виходити на сцену справжнього театру разом з дорослими та досвідченими акторами, а згодом вступила до Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

Зараз актриса працює в київському театрі «Дах» та знімається в кіно. Свою першу роль у кіно, і відразу головну, Віра Климковецька зіграла у 2008 році у фільмі «Міський пейзаж». За сюжетом її героїня Лєна Ситнікова після закінчення школи вступає за наполяганням батьків до медичної академії. Одного разу вона зустрічає молодого художника й розуміє, що сама також хоче малювати. Щоб здійснити свою мрію, дівчина йде на конфлікт з батьками.

 

Серед інших помітних кіноробіт актриси можна  виокремити такі фільми та  серіали: «Кончєний», «Апартаменти», «Порох і дріб», «Бабуся». Сама актриса серед останніх своїх робот виділяє роль журналістки Олі у військовій комедії «Наші котики», яка розповідає про пригоди трьох бійців АТО, що трапляються з ними під час бойового чергування.

«Там була цікава історія, і мені сподобався сценарій, бо він був написаний на основі реальних подій. Виконавець головної ролі Дмитро Трибульцев сам воював у АТО, і у фільм увійшло багато історій з його особистого фронтового досвіду. Над стрічкою працювали дуже чудові люди, які відрізнялися не тільки своїм професіоналізмом, а й людяністю. Вони під час фільмування стали для мене рідними. Що стосується конкретно моєї героїні, то коли я прочитала сценарій, мені спочатку здалося, що там буде небагато акторської роботи. Коли почали працювати, довелося багато з чим розбиратися, багато чому вчитися, тому я протягом кількох місяців кожного дня слухала лекції, дивилася відео, щоб зануритися в тему», – зазначила актриса.

 

 

Редакція VGL Cinema вітає Віру Климковецьку з днем народження, бажаємо нових ролей у театрі та кіно.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Валерія Рева

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

15.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок : Анастасія Сегеда

16 квітня 1992 року в Слов'янську народилася українська актриса театру та кіно Анастасія Сегеда. У 2016 році Анастасія закінчила навчання в Київському міжнародному університеті за спеціальністю «Актриса театру і кіно» і того самого року здобула свою першу нагороду – приз за «Найкращу жіночу роль» на IX Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва HOMO LUDENS у місті Миколаїв. Зараз актриса працює в театрі «PostPlayТеатр», а ще знімається в кіно та серіалах. Серед її театральних робіт можна виокремити виставу «Дєвочкі-дєвочкі» про жінок на війні, а на телеекранах глядачі могли бачити Анастасію в серіалах «Лікар Ковальчук 2», «Консультант», «Слід», «Роман з детективом» та «Холодна м’ята».

16.04.2021
об 10:03

Статті

Дні народження зірок: Наталія Глоба

17 квітня відзначає свій день народження українська актриса театру та кіно Наталія Глоба. Напередодні свята ми поспілкувалися з нею, щоб привітати з прийдешньою подією, і виявилося, що 17 квітня у Наталії буде відразу два свята.

17.04.2021
об 10:11

Статті

Дні народження зірок: Антон Бухов

20 квітня 1987 року в Дніпрі народився український кіноактор Антон Бухов. Як зізнається Антон, актором він мріяв стати з дитинства, але після закінчення школи вступив до Дніпропетровського університету економіки і права ім. А. Нобеля. Після його закінчення вирішив таки здійснити свою мрію і подав документи до театрального вишу. У 2011 році він був прийнятий на 2 курс акторського факультету Київського міжнародного університету. У 2014 році перейшов на 5-й курс Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

20.04.2021
об 11:21