Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Він Дізель

18.07.2020
об 20:40
Автор: Лєна Бассе

Сьогодні Віну Дізелю виповнилося 53 роки.

«Я часто кажу, що в той момент, коли я потрапляю нарешті на знімальний майданчик, починається найкраща і найлегша частина моєї роботи. Дійти до цієї фази і створити щось вартісне з нічого, з повітря, це найважче.

З юних років, коли я ще був дитиною з бідної сім'ї і їздив в нью-йоркському метро, вірив в те, що обов'язково коли-небудь стану найбільшою зіркою. Однак тепер я в іншому становищі. Ще років 10-ть тому звучало неймовірно круто, що за тобою стоять популярні франшизи - це і «Ріддік», і «Вартові галактики». Проте тепер, я відчуваю себе божевільним вченим, якому обов'язково потрібно знаходити нові ідеї. І це найважча робота. Я б навіть сказав, що вона прирікає тебе на самотність. Тому що, звідки їх взяти, ці ідеї? Як не розчарувати своїх фанатів і непохитно підтримувати їх інтерес до того, чим ти займаєшся? Тому, коли ви дивитеся «Визнайте мене винним» або «Бладшот», то ви не можете не відчути того, що я завжди віддаю своїм фільмам частину своєї душі», - сказав під час інтерв’ю для VGL cinema ВІН ДІЗЕЛЬ.

VGL cinema вітає актора, режисера, сценариста та продюсера Віна Дізеля з Днем народження. Бажаємо міцного здоров’я та натхнення на нові проєкти і сподіваємося на нові зустрічі.