Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Вікторія Левченко

05.11.2020
об 10:19

Сьогодні, 5 листопада, свій день народження святкує українська акторка Вікторія Левченко. У 2015 році вона закінчила Київськи національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опановувала спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення». У кіно дебютувала 5 років тому.

Редакція VGL cinema вітає Вікторію з Днем народження, бажаємо їй нових творчих проєктів у кіно та на ТБ.

Ми зробили традиційну добірку серіалів, в яких грає акторка.

«Пес -3» - детективний серіал про поліціянта Максима Максимова. Його дружина пішла від нього до кращого друга Олексія. Ззовні в них добрі дружні стосунки, та колишня постійно ревнує Максима до інших, він не може знайти собі подругу, бо досі кохає її. У Максимова є собака – німецька вівчарка на ім’я Пес. Яка допомагає Максиму затримувати злодіїв та рятує життя.

У цьому серіалі Вікторія Левченко грає роль психолога Аліси Круглової

Спортивна драма «Пульс» розповідає про юну українську легкоатлетку, яка дуже хоче потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, дівчина демонструє гарні результати, однак в результаті автомобільної аварії майже втрачає зір. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести, що на шляху до мрії не існує перешкод.

У цьому фільмі Вікторія Левченко грає сестру головної героїні Олену.

«Дільничний з ДВРЗ». Поліціянт Сергій Бондар наздоганяв злочинця, який тікав на авто. Злочинець не втримав машину на дорозі та потрапив в аварію і загинув. Виявилось, що це син одного з представників місцевої влади. Спочатку Бондаря хотіли звільнити, але згодом перевели у дільничні київського району ДВРЗ. Бондар може повернутись до оперативної роботи у Центральному управління, але деякий час йому все ж доведеться займатись дрібними злочинами і нова посада знається герою нестерпною…

У цьому серіалі  Вікторія Левченко грає героїню Ірину.

«Вибір матері». Маленька Інна живе разом з мамою та вітчимом, який над нею знущається. Її синці бачить вчителька у школі. Жінка єдина, хто звернувся до служби у справах дітей аби захистити школярку. Рідна мама Інни захищає жорстокого чоловіка і не висуває проти нього ніяких звинувачень. Вчителька вирішує викрасти дитину. Вона готова ризикнути, щоб врятувати дівчинку від батьків та готує план втечі…

У цьому серіалі Вікторія Левченко грає роль  Вікторії

«Черговий лікар» - серіал, що розповідає про роботу лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і лікарі стають учасниками цих драм. Іноді вони допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють у одній з київських лікарень.

У цьому серіалі Вікторія Левченко грає роль адміністратора Мар'яни.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Мороз

2 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Андрій Мороз. Сьогодні йому виповнюється 54 роки. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2002 року працює у театрі «Колесо» та знімається у кіно.

02.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

03.11.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Ганна Безменова

Сьогодні, 4 листопада, свій ювілей святкує українська акторка Ганна Безменова. Вона закінчила медіашколу «Київ TV», мешкає у столиці та нині є однією з ведучих телеканалу Київ і знімається у кіно.

04.11.2020
об 10:20