Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Вікторія Корсун

29.07.2020
об 10:07

Сьогодні, 29 липня, день народження у акторки Вікторії Корсун. Вирішивши бути артисткою, у 1984 році вона вступила до Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані дебютувала у 1981 році. За цей час Вікторія Корсун знялась у майже 50 проєктах. Є членкинею Національної спілки кінематографістів України.

Редакція VGL cinema вітає акторку з Днем народження, бажаємо здійснення творчих планів та задумів, участі у нових цікавих проєктах та нових ролей.

Читачам ми пропонуємо добірку фільмів та серіалів за участю Вікторії Корсун

«Таємне кохання» - серіал 2019 року виробництва. Розповідає про життя та кохання головної героїні Любові. Коханий Юрій зробив їй пропозицію, але в той же день хлопець збив вагітну жінку на своєму авто. Він – майбутній прокурор, тож якщо про аварію дізнаються – його кар’єрі кінець. Аби  врятувати коханого Любов бере на себе провину та йде до в’язниці. З цього часу її життя постійно під загрозою…

Вікторія Корсун грає тут матір героїні Даші.

 «Нюхач» – детективний серіал розповідає про людину з надчутливим нюхом. За запахом Нюхач може розповісти все про будь-кого або будь-що. Свій талант він використовує для розкриття заплутаних злочинів.

Вікторія Корсун грає тут героїню на ім’я Галина Лігачова.

 «Ігри в солдатики» - фільм, що розповідає про доньку генерала Настю, яку виховували в сурових правилах. Дівчина закохалась в молодого гульвісу і ці почуття були взаємні. Та батьки Насті, дізнавшись про її захоплення, заборонили дівчині бачитись з хлопцем, а її батько посприяв тому, що коханого доньки відправили до армії. Хлопець та дівчина вирішили втекти – вона з дому, він з частини і бути разом. На долю пари випадають серйозні випробування…

Вікторія Корсун грає тут матір головної героїні Анастасії.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудинський

Сьогодні, 23 липня, українському актору Олександру Рудинському виповнюється 24 роки. Зірка серіалу «Подорожники» та «Перші ластівки» народився в Миколаєві. У 5 класі почав вивчати театральне мистецтво, а у 2014 році вступив до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

23.07.2020
об 13:15

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Хижняк

Сьогодні, 28 липня, своє День народження святкує українська актриса Антоніна Хижняк. Дівчина народилась у Київській області. З дитинства мріяла бути акторкою. У 2012 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після навчання працювала у Київському академічному театрі ляльок. Окрім гри на сцені та у кіно, Антоніна займається дубляжем. Її голос можна почути у багатьох іноземних фільмах, які транслюються у кіно та на телебаченні українською мовою.

28.07.2020
об 09:59

Новини

Дні народження зірок: Ольга Манько

Ведуча реаліті-шоу «У кого більше?» 28 липня святкує свій день народження. Восени «Новий канал» покаже, як ця тендітна дівчина та її чоловік Макс Узол змагаються між собою під час закордонних заробітків. Сьогодні на честь свята 5 фактів про ведучу «Нового каналу» Ольгу Манько.

28.07.2020
об 12:16