Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Вікторія Юрчук

30.11.2020
об 10:37

Сьогодні, 30 листопада, свій день народження святкує актриса Вікторія Юрчук. Вона отримала освіту в Ріному в РДГУ, закінчила факультет акторської майстерності та режисури. Наразі грає переважно епізодичні ролі, глядачу запам’яталася по роботі в серіалі «Школа». Свою героїню Оленку вона зіграла в обох сезонах телепроєкту 1+1 media.

Редакція VGL cinema вітає Вікторію Юрчук з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей та участі у нових проєктах.

Пропонуємо подивитися невелику добірку серіалів, в яких грає акторка.

Серіал «Школа». Даня зраджує Ніці з Лолою. Однак незабаром у Лоли спалахують з новою силою почуття до Паші, через що Даня починає її ревнувати. Назар же знаходить нову обраницю, натомість Ася влаштовує з нею бійку. Тим часом Катерина Андріївна з’ясовує стосунки з Максом та Алексом, якого несподівано збиває машина. У директорки школи Дарини Петрівни теж не все гладко: їй погрожують в’язницею. Точкою відліку у житті героїв стає пожежа в кінотеатрі, після якої вони змінять свої погляди на життя. Усе зміниться настільки, що конкурентки Лола та Ніка стануть найкращими подругами. Також стане зрозуміло, чи вдасться врятувати вагітну Дарину Петрівну, яка пішла в епіцентр полум’я, щоб знайти Тоху, та з ким залишиться Катерина Анатоліївна.

Вікторія Юрчук виконує роль Олічки.

 

«Школа. Випускний». Пара молодих учителів випадково потрапляє на роботу до однієї з українських шкіл. Успішна бізнес-леді Катерина пішла працювати до школи вчителькою економіки, щоб налагодити стосунки із донькою. Вона зустрічається із новим учителем англійської мови Алексом, згодом, це знайомство змінює їхнє життя, адже вони раніше не були вчителями. Школа для них стає випробуванням. Вони і в школі діють так, як діяли у звичайному житті. А неправильно написаний план уроку або незаповнений вчасно шкільний журнал може стати причиною звільнення…

Вікторія Юрчук виконує роль Олічки.

 

 

«Проти течії». Вони зіштовхнулися один з одним як дві протилежні течії. Міла Єгорова влаштовується на посаду прессекретаря в модному яхт-клубі. Незважаючи на панічний страх води, Міла погоджується на роботу: врятувати репутацію яхт-клубу і її власника - таємничого вдівця Руслана Калініна. Нез'ясовне тяжіння між Русланом і Мілою стає небезпечним. Щастя в сьогоденні заважає минуле. Пам'ять про загиблу дружину не дає спокою Руслану, а колишній наречений Міли має намір довести, що Руслан - вбивця. З кожним кроком вир пристрастей та інтриг затягує Мілу і Руслана все глибше. Чи вдасться їм вибратися з нього живими.

 

В цьому серіалі на замовлення СТБ Вікторія Юрчук грає епізодичну роль.

 

Серіал «Пошта». Головна героїня Олена пережила важке розлучення. І хоча вона добре зарекомендувала себе на новому місці, минуле не відпускає її. До того ж героїня виявляється втягнутою в кримінальну історію.

У серіалі для ТРК «Україна» Вікторія Юрчук з’являється в ролі медсестри.

 

«Не смій мені говорити «Прощавай!». Скромна піаністка Катя і яскрава амбітна Інна хороші подруги. Проте все змінюється, коли Інна закохується в колишнього хлопця Каті – лікаря «швидкої допомоги» Тимофія. Вірячи, що «в коханні всі засоби хороші», Інна за допомогою брехні та інтриг розлучає пару. Каті доводиться виїхати. Вона намагається навчитися жити заново, змусити себе полюбити іншого – гарного порядного Володимира, але серцю все одно не накажеш ... Це ж з часом розуміє й Інна. Отримавши Тимофія, але не його любов, вона так і не знаходить щастя поруч з цією людиною. Однак з ревнощів і ураженого жіночого самолюбства Інна робить все, щоб не дати Тимофію сказати їй «Прощай» і повернути Катю.

В цьому серіалі Вігторія Юрчук грає роль медсестри Даші.

 

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Тарас Постніков

25 листопада своє 45-річчя святкує актор Тарас Постніков. Народився він у місті Суми в сім’ї заслужених артистів України Людмила Мамикіна та Володимира Постнікова, сам Тарас 11 років тому теж отримав звання заслуженого артиста України.

25.11.2020
об 10:22

Новини

Дні народження зірок: На що здатне кохання Тіни Тернер

Можна довго розмірковувати над тими речами, які могли статися. Можна ностальгувати і намагатися повернутися в минуле у мріях, а можна наслідувати приклад Тіни Тернер, яка сьогодні, у свій 81 рік народження, дякує минулому за все, що трапилось і щасливо живе у теперішньому.

26.11.2020
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: 5 образів Олега Волощенка в кіно

27 листопада відзначає свій день народження відомий український актор театру і кіно Олег Волощенко. Напередодні свята ми зв'язалися з Олегом, щоб привітати його, і попросили розповісти, які емоції та спогади залишилися в нього від роботи в найвідоміших його фільмах.

27.11.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Ася Біла

Сьогодні, 28 листопада, свій день народження святкує акторка та телеведуча Ася Біла. До речі, її життя з юних років пов’язане з телебаченням. 14 років тому в свої 15 років вона стала ведучою програми Першому національному телеканалі «Пані нахаби». Також вона закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «акторська майстерність» і наразі виконує ролі в театрі, знімається в епізодичних та головних ролях в кіно та серіалах.

28.11.2020
об 11:29

Новини

Дні народження зірок: Михайло Корженівський

Сьогодні, 29 листопада, своє 9-річчя святкує Михайло Корженівський. Акторський досвід хлопчика налічує дві ролі, дебютна і наразі найвідоміша з них – роль Бочана, сина Івана Беркута та Росани у фільмі «Захар Беркут». До речі, цьогоріч в жовтні історичний екшн режисера Ахтема Сеітаблаєва вийшов у Сполучених Штатах і Канаді на VOD-сервісах (зокрема, iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon) та в онлайн-кінотеатрах. З 26 листопада фільм дивляться в кінотеатрах ОАЕ.

29.11.2020
об 12:45