Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Вікторія Бистрицька

26.10.2020
об 10:12

26 жовтня своє 33-річчя святкує українська акторка Вікторія Бистрицька. Вона закінчила Театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Театрі юного глядача на Липках та знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Вікторію з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та повної творчої реалізації.

Ми підібрали декілька фільмів та серіалів, в яких грає акторка.

«Центральна лікарня» - багатосерійна стрічка, що розповідає про найкращого хірурга Маргариту. Вона відповідальна, має маленьку доньку, але улюблена робота забирає в Маргарити весь час і дитині вона не може приділяти належну увагу. У лікарні з’являється новий хірург Рустам. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря у закладі, виявляється, що вони вже знайомі. Що їх пов’язує в минулому і чому лікарка на всі запитання персоналу заперечує своє знайомство з Рустамом.

У цьому серіал Вікторія Бистрицька грає роль Каті, дружини Черепа.

 

«Розтин покаже» головні герої – судмедексперт Інга та слідчий Олег працюють разом, але не можуть знайти спільної мови, бо кожен не розуміє метод роботи іншого. Попри це вони

успішно розслідують злочин за злочином – лише у тандемі Інга й Олег здатні подолати всі труднощі. Важко визначити ким насправді є один для одного головні герої серіалу: суперники чи друзі, вороги або ж майбутні коханці.

У цьому серіалі Вікторія Бистрицька грає роль героїні на ім'я Валентина.

 

«Самотній за контрактом» фільм про те, як рок-зірку та фронтмена відомої групи Славу покохала Ліля, яка навіть і не підозрювала про його популярність. Але за умовами контракту, Славі не можна зустрічатися з дівчиною, щоб не порушити свій сценічний образ і не втратити фанаток.

У цьому фільмі Вікторія Бистрицька грає одну з фанаток Слави.

 

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22 жовтня свій день народження святкує юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

22.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Зюркалова

23 жовтня свій день народження святкує українська акторка кіно і театру Анастасія Зюркалова. Сьогодні їй виповнюється 29 років. Донька чемпіонки світу зі спортивної гімнастики Оксани Омелянчик. Закінчила Київський театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Випадково дівчина потрапила на кастинг до Оксани Байрак і режисерка відібрала її для ролі у своєму фільмі «Снігова королева, або Сон зимової ночі». У 2014 році стала акторкою Київськоїї академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я».

23.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Катерина Сергеєва

Сьогодні, 24 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Катерина Сергеєва. У 2000 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення. Працює у театрі «Особистості». Має доньку та сина. Нині активно знімається у кіно, а крім цього – є актрисою дубляжу. Її голосом говорять героїні Кемерон Діаз, Міли Йовович, Дженіфер Аністон.

24.10.2020
об 10:48

Новини

Дні народження зірок: Дамір Сухов

25 жовтня свій день народження святкує український актор Дамір Сухов. Сьогодні йому виповнюється 43 років. Народився артист у Бердянську, закінчив Дніпропетровське театральне училище. Наразі активно знімається в кіно.

25.10.2020
об 10:34