Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Виконавцю ролі Кевіна 40 років

26.08.2020
об 10:29

Сьогодні, 26 серпня, свій 40-річний ювілей святкує виконавець ролі Кевіна в фільмі «Сам удома» Маколей Калкін. Після втілення на екрані маленького бешкетника, який з легкістю справляється з дорослими чоловіками, на той час 10-річний Калкін став одним з найуспішніших акторів дітей. Стрічка, яка принесла популярність Маколею стала найкрасивішим кінопроєктом 1991 року.

7 фактів з біографії Маколея Калкіна до дня народження:

1. Батьки Маколея — бродвейський актор Кіт Калкін і Патрісія Бантрап, тож наділений від природи акторськими даними хлопчик, у 4 роки почав грати в дитячих виставах.

2. Маколей отримав декілька номінацій і нагород як найкраще відкриття і найкращий комедійний актор року в різних кіноакадеміях, а також звання «Дитина '91». Крім того, після появи у фільмі «Сам удома» хлопчик отримав десятки цікавих сценаріїв з принадними гонорарами.

3. Менеджером Маколея став його батько — Кіт Калкін. Чоловіка майже не турбувала творчість сина, його більше цікавили фінанси. Тож гонорар Маколея став зростати від фільму до фільму, проте вони були відверто поганими. Хлопчик навіть отримав номінацію «Найгірший Актор '94» за фільми «Розквитатися з батьком» і «Багатенький Річі» в своєрідному голлівудському антиоскарі — Золотій Малині.

4. Маколей Калкін з власної волі зголосився бути одним зі свідків захисту на відоми судових процесах за звинуваченням Майкла Джексона в розбещенні малолітніх. На суді Маколей категорично заперечував усі звинувачення проти Майкла, їхні стосунки він називав виключно дружніми.

5. Маколей Калкін і Елізабет Тейлор — хрещені батьки дітей Майкла Джексона.

6. У Маколея була маленька епізодична роль в картині «Народжений четвертого липня», але при монтажі кадри, в яких він з'явився, вирізали.

7. Актор міг зіграти роль Джека Доусона у фільмі «Титанік».

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: 10 фактів про Стіва Мартіна

14 серпня 1945 року народився популярний комедійний актор Стів Мартін, якого американський гумористичний телеканал Comedy Central поставив на шосте місце в списку 100 найбільших відомих стендап-коміків світу. Легкий гумор, доброзичливість, грація рухів та приваблива зовнішність, посилені безсумнівним акторським талантом, зробили Стіва Мартіна улюбленцем глядачів. При цьому кіно не єдина сфера, де Мартін зміг досягти вражаючих успіхів: він є досить відомим сценаристом, популярним музикантом у стилі кантрі та одним з найбагатших колекціонерів у США.

14.08.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: 5 оскароносних фільмів Шона Пенна

17 серпня 1960 року народилася відома зірка сучасності - Шон Пенн. Він один з чотирьох акторів у світі, нагороджений призами за головну роль на трьох найбільших кінофестивалях: Каннському, Венеційському (двічі) і Берлінському. Крім того, він 9-й актор у світі, двічі нагороджений премією «Оскар» за головну роль. Загалом Пенн 5 разів номінувався на цю престижну кінопремію. В день 60-річчя Шона Пенна, ми вирішили згадати його «оскароносні» фільми.

17.08.2020
об 10:29

Новини

Дні народження зірок: Незіграні ролі Шона Коннері

Сьогодні Шон Коннері відзначає свій 90-річний ювілей. Кращий Джеймс Бонд всіх часів і народів, лауреат премії «Оскар», дворазовий лауреат премії BAFTA, триразовий лауреат премії «Золотий глобус» вже кілька років як не знімається в кіно, але все одно залишається одним з найвідоміших акторів сучасності. За свою тривалу кар'єру в кінематографі Коннері зіграв безліч ролей, які принесли йому світову славу, але були ролі, від яких він відмовився з тих чи інших причин. Ми зібрали список ролей, в яких могли б побачити «великого шотландця», але вони дісталися іншим акторам.

25.08.2020
об 10:20