Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: В'ячеслав Василюк

10.12.2020
об 10:17
Автор: Віталій Баранник

10 грудня свій 48-й день народження відзначає український актор і телеведучий В'ячеслав Якович Василюк. У 1993 році він закінчив Київське естрадно-циркове училище за спеціальністю «артист розмовного жанру», а у 2003 році – Київський національний університет культури і мистецтв. Був ведучим програми «Звана вечеря» на телеканалі СТБ та програми «На добраніч діти» на Першому національному телеканалі. У кіно почав зніматися з 2003 року. На сьогодні в його активі понад 150 робіт у фільмах та серіалах. Напередодні дня народження актора VGL cinema вирішив дізнатися у В'ячеслава, як він встигає брати участь у такій великій кількості проєктів і які ролі йому більше до вподоби.

– Графік, звичайно, насичений, але я дуже люблю свою роботу й намагаюся не відмовлятися від ролей, які мені пропонують. Взагалі вважаю, що актор не повинен відмовлятися від жодної ролі, тому що має вміти грати все. Звичайно, у межах допустимого, з урахуванням того, що він може зробити за своїми фізичними можливостями. Якщо говорити про переваги, то особисто я більше люблю грати в кіно драматичні ролі. Коли працював у театрі, мені легше давалися комедійні ролі, а драматичні було грати важче. Тож зараз, коли мені пропонують драматичні ролі: слідчого, юриста, тата або лікаря, я завжди з радістю на них погоджуюся. Мені здається, вони виписані яскравіше й глядачі їх краще запам'ятовують. Навіть якщо це невеликий епізод.

 

В'ячеслав Якович також зазначив, що цього року йому пощастило зіграти кілька глибоких драматичних ролей, серед яких він виділив роль підполковника Кириченка в детективному серіалі «Відважні», прем'єра якого відбулася 2 листопада на телеканалі «Україна».

– У цьому серіалі я граю не дуже гарного чоловіка, який відчуває певне негативне ставлення до жіночого підрозділу з протидії побутовому насильству. Я довго шукав, з якого боку «підійти» до цього героя, щоб у глядача не склалася думка, що він найбільш негативний персонаж серіалу. І зрозумів, що саме та атмосфера й та ситуація, яка була спочатку прописана в сценарії, змушували його триматися насторожено стосовно позитивних героїв. Тому і намагався показати його не явним лиходієм, а людиною, яка просто бореться за те, що вважає правильним. Мій герой просто відстоював свої принципи і свою позицію: «Я завжди повинен бути першим, а все, що я роблю для розслідування справи, я роблю правильно». Правда, при цьому він часто входить у конфлікт зі співробітниками цього жіночого підрозділу. До того ж цим підрозділом керує його колишня дружина, з якою в нього дуже напружені стосунки. І цей факт також додає драматизму й напруженості сюжету.

 

Своєю великою акторською удачею В'ячеслав Василюк вважає і той факт, що одного разу йому довірили зіграти справжнього маніяка у фільмі Любомира Левицького «Штольня». Саме такі ролі, на його думку, є найбільш складними для актора й вимагають справжньої акторської майстерності.

– Мені часто пропонують ролі позитивного характеру. А тут режисер мені каже: «Славо, а давай спробуємо тебе на роль лиходія. Ми зробимо «обманку». Нехай глядач думатиме, що твій герой – такий хороший хлопець, гарний вчитель фізкультури, він великий молодець, який ніколи в житті не зможе зробити боляче дітям. Але у фіналі, коли з'ясується, що саме він вбивця – це буде несподіваний поворот». Зіграти такого повністю позитивного героя, під зовнішньою оболонкою якого ховається справжній маніяк-убивця, було дуже цікаво. І я дуже вдячний режисерові за те, що він у мене повірив і дав змогу зіграти цю роль.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Зоя Барановська

6 грудня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Зоя Барановська. Вона отримала освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Зоя активно знімається в кіно. В цьому році артистка встигла зіграти в дебютному повнометражному фільми Наталки Ворожбит «Погані дороги», серіалах «Зречення» та «Сага», а також ще в декількох кінороботах.

06.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олег Карпенко

7 грудня в українського актора театру та кіно, теле- та радіоведучого Олега Карпенка день народження. Він народився в Одесі, навчався в Народній студії кіноактора при Одеській Кіностудії імені О. Довженка. Наразі його акторська фільмографія налічує понад 30 кіноробіт, серед яких є іноземні стрічки, адже вільне володіння англійською дає можливість грати іноземних проєктах. Також своїми професійними знаннями Олег ділиться зі студентам, яким викладає акторську майстерність.

07.12.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Євгенія Гладій

Сьогодні свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Євгенія Гладій. Вона народилася 7 грудня в київській сім’ї артистів, тож у дитинстві дівчині доводилося проводити час за лаштунками та на знімальному майданчику. Щоправда, у юнацтві Євгенія обрала факультет філології, вивчала романо-германські мови, потім працювала перекладачкою та вчителькою в школі. Проте в якийсь момент вирішила покинути все та стати актрисою, як батьки.

07.12.2020
об 11:14

Новини

Дні народження зірок: Руслан Ярошенко

Сьогодні свій день народження святкує Руслан Ярошенко. Народився він 8 грудня в Умані, згодом переїхав до Києва, наразі знімається в кіно.

08.12.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Денис Роднянський

9 грудня свій день народження святкує український актор та режисер Денис Роднянський. Фах режисера він отримав у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, однак наразі частіше знімається в кіно як актор.

09.12.2020
об 10:29