Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

09.03.2021
об 10:16

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

 

«Кріпосна»

Кріпосна Катерина Вербицька – власність найбагатшого ніжинського поміщика Червінського. Дівчина закохана в дворянина Олексія Косача, але відчувати це почуття вона не має права. Червінський вкрай незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка, а хазяйка й зовсім хоче звести Катю із цього світу. Заради любові та здобуття свободи кріпосній доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, боротися за право прокинутися вранці, тікаючи від небезпечного маніяка, і за свою честь, блукаючи в павутині київських борделів.

 

«СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків»

У родинах СидОренків та СидорЕнків відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

 

«СуперКопи. Повернення»

П’ятий сезон серіалу про українських копів, які борються з несправедливістю і власними проблемами. Герої дещо змінилися, але попри особисті проблеми – творчу кризу Маміашвілі, невдалу кар’єру дизайнера одягу Цопи, втечу від гіперопіки мами та тещі молодої родини Марчуків – усі суперкопи готові повернутись на службу. Це вже не ті новачки, які тільки пізнавали ази професії, а досвідчені поліцейські, які знають, що треба робити та можуть вести за собою інших.

 

Редакція VGL cinema вітає В'ячеслава з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та хороших ролей.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Яніна Соколова

6 березня у Запоріжжі народилася українська журналістка, громадська діячка, блогерка, авторка та телеведуча Яніна Соколова. Цього року в лютому розпочалося фільмування стрічки, заснованої на реальних подіях із життя сьогоднішньої іменинниці, «Я, Ніна».

06.03.2021
об 10:42

Новини

Дні народження зірок: Володимир Талашко

6 березня свій 75-річний ювілей відзначає актор театру і кіно, народний артист України Володимир Талашко. Впізнаваність артисту принесла роль старшого лейтенанта Скворцова у фільмі Леоніда Бикова «В бій ідуть тільки «старики»».

06.03.2021
об 11:18

Новини

Дні народження зірок: Маргарита Бурковська

7 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Маргарита Бурковська. Наразі вона задіяна у фільмі Максима Наконечного «Спас», який розповідає історію про наслідки війни на Донбасі та боротьбу з ними. Стрічка є одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також отримала фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund та грошову підтримку від фонду Eurimages. Маргарита у цій психологічній драмі грає головну роль – аеророзвідниці добровольчого батальйону із позивним «Метелик».

07.03.2021
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Шадрін

8 березня народився український актор Сергій Шадрін. Його фільмографія складається з телепроєктів і повнометражних стрічок. Про декілька нещодавніх кіноробіт, в яких задіяний актор, з нагоди дня народження Сергія й розповідаємо.

08.03.2021
об 10:26