Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16.09.2020
об 10:13

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а також активно знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає В’ячеслава з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно та театрі.

За традицією ми підготували невеличку добріку проєктів, де грає актор.

«Не жіноча робота». Слідча Світлана через роботу не має часу на родину. Через це в неї не прості відносини з сином та колишнім чоловіком. Коли захворіла її мати, Світлана все кидає та їде до матері в село. Але й тут вона не може залишитися осторонь від розслідування вбивства, в якому замішаний її шкільний приятель. А в сільській громаді, де, здавалося б, все як на долоні, киплять таємні пристрасті.

У цьому серіалі В’ячеслав Шеховцов грає роль героя на ім’я Рудольф.

«Швабра» - героїня серіалу Анна викладає в школі математику. На зістрічі з одногрупниками жінка знаходить вбитого чоловіка – це хлопець, в якого вона колись була закохана. З необачності вона лишає відбитки на знарядді злочину та згодом опиняється за гратами. До вбивства її звинувачують у низці нерозкритих справ. Проте Анна використовує логіку та математичні знання, щоб вичислити справжнього вбивцю. У цьому їй допомагає капітан Вершинін. Те, що відбулося змушує Анну по-іншому подивитися на своє життя, забути минулі образи й зради.

У цьому серіалі В’ячеслав Шеховцов грає роль однокурсника головної героїні.

«Слуга народу-2. Від любові до імпічменту» продовження історії про вчителя-президента Василя Голобородька. В країні економічна криза, зростають ціни на харчі, люди невдоволені, ще й на додачу на президента полюють вороги-олігархи. Василю Голобородьку  потрібно переконати МВФ надати 15 мільярдів євро для вирішення економічних питань. А тут ще в життя президента втрутилося кохання.

У цьому серіалі В’ячеслав Шеховцов грає роль журналіста Сергія Бірюкова.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Катерина Молчанова

14 вересня свій день народження святкує українська акторка Катерина Молчанова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Народилась Катерина в Одесі, навчаючись у школі займалась у театральній студії. У кіно дебютувала в 15 років.

14.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а

16.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Лілія Антоніссен

Сьогодні, 13 вересня, 35-річний ювілей святкує українська акторка театру і кіно Лілія Антоніссен. Вона народилась у Сумах. Акторка постійно розвивається, не перестає вчитись новому та шліфувати свою майстерність. Так, в цьому році вона закінчила студію акторського мистецтва «Школа Демидова», а також курси дубляжу «Так Треба Продакшн».

13.09.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Хом’як

15 вересня свій день народження святкує український актор Дмитро Хом’як. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Народився він у місті Шепетівка, що в Хмельницькій області. Працював помічником режисера знімального майданчика та лінійним продюсером. Нині активно знімається у кіно.

15.09.2020
об 10:11