Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21.10.2020
об 10:08

21 жовтня свій день народження святкує  український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає В'ячеслава з Днем народження, бажаємо йому участі у цікавих проєктах.

 

Для читачів ми підготували традиційну добірку кіноробіт актора.

«Хамелеон» - саме таку назву має костел, де живуть головні герої. Зоя приїхала до Києва захищати дисертацію, але замість цього опинилася в публічному домі, а незабаром отримує звинувачення від поліції в його утриманні. Розгублена вона звертається до Сашка за допомогою. Хлопець володіє хостелом, а значить дівчина може сховатися в безпечному місці, хоча б ненадовго. Зоя і Саша давно зустрічались і нині вона не може впізнати знайоме обличчя. Виявляється, Саша потрапив у аварію. Йому довелося зробити пластичну операцію, а пам’ять відновити не вдалося. Саша, втративши своє минуле, бачить у Зої рятівний круг. Зустріч дарує надію пригадати, хто він насправді…

У цьому серіалі В'ячеслав Євтушенко грає роль Руслана.

Серіал «Мій милий знайдо» розповідає про дівчину Віру, яка втратила батька і залишилась без роботи. Аби якось вижити вона стала працювати таксисткою. Так, на роботі дівчина познайомилась з Максимом, який всіляко добивається її уваги, а ще одного разу в авто Віри опинилась новонароджена дитина. Поліція не може знайти батьків немовляти, тож дівчина сама вирішує взятися за пошуки. Кожна нова зачіпка приносить ще більше запитань…

В'ячеслав Євтушенко грає персонажа на прізвище Єфремов.

Короткометражний фільм «Виклик» - це історія про Катю, до якої зателефонував давній знайомий. У неї фінансові проблеми, а знайомий пропонує заробити легкі гроші. Раптово для неї все обертається боротьбою за власне життя.

У цьому фільмі В'ячеслав Євтушенко грає роль знайомого Каті.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Юлія Соболь

18 жовтня свій ювілей святкує українська акторка Юлія Соболь. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Народилась артистка в Миколаєві, у 15 років поїхала до Токіо в якості моделі. Закінчила університет у Мілані. За фахом – мистецтвознавець-археолог.

18.10.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Наталія Васько

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

19.10.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20 жовтня свій день народження святкує український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

20.10.2020
об 10:17