Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Валерія Рева

15.04.2021
об 10:23
Автор: Віталій Баранник

15 квітня 1992 року в Києві народилася українська акторка театру та кіно Валерія Рева. Освіту Валерія здобула в акторській школі Лондонського університету Святого Мартіна та в Харківському національному університеті мистецтв ім. Івана Котляревського, після закінчення якого у 2015 році деякий час працювала в Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Зараз актриса знімається в кіно та грає в театрі  «Сузір’я» у виставі «Сни Аліси».

Валерія Рева має одну безумовну перевагу перед своїми колегами по акторському цеху – вона володіє кількома іноземними мовами, які вивчає самостійно.

«У мене мама вчитель англійської мови в школі, тому ця мова мені як рідна, я вільно нею розмовляю, кілька разів була в Англії і навіть навчалася там в театральній школі. Французьку мову я просто люблю, тому після школи вивчала її самостійно і наразі дуже добре нею розмовляю. Вважаю, що коли ти подорожуєш світом, то, розмовляючи з людьми їхньою рідною мовою, зможеш дізнатися набагато більше інформації, ніж якщо спілкуватися якоюсь «міжнародною» мовою, тією ж англійською. Тому я ще трохи знаю італійську та німецьку. Маю велику надію, що лінгвістичні знання також допоможуть мені знятися в європейському чи американському кіно», – зізналася актриса.

 

Поки що Валерія Рева знімається у вітчизняних стрічках, зазвичай у невеликих ролях. Серед її останніх робіт можна виокремити зйомки в серіалі «Виклик», який розповідає про нелегку та небезпечну службу українських рятівників. В одній із серій цього проєкту Валерія зіграла дівчину Наталю Полякову, яка зі своїм хлопцем потрапляє до болота. Щоб врятувати їм життя, була розроблена спеціальна рятувальна операція.

«Це були дуже екстремальні зйомки. У мене не було подібного досвіду до цього проєкту. Знімали в зарослому водоймищі. Загалом ми з моїм партнером провели у воді, напевно, годин 8-10. Між дублями мені кидали гак і витягали мене з води за допомогою мотузки. Тобто було повне відчуття справжньої реальності ситуації. Було важко, але було й цікаво – зрозуміти, наскільки довго ти можеш перебувати в образі, виконувати своє акторське завдання, коли твоє тіло відчуває себе вже досить дискомфортно», – розповіла Валерія про непрості зйомки в цьому серіалі.

 

 

Актриса охоче знімається не тільки в серіалах, а й у короткометражних фільмах, де вже зіграла кілька головних ролей.

 

«Я люблю короткометражні фільми, люблю в них зніматися. У них більше простору для творчості та для «напрацювання» персонажа», – сказала вона.

 

До речі, під час локдауну Валерія Рева зняла як режисер за власним сценарієм свій перший короткометражний фільм «СЕЛФТЕЙП». Сама актриса вважає цю роботу експериментом, у якому вона тільки випробувала свої сили в режисурі, але планує надалі розвиватися в цьому напрямку.

 

Редакція VGL Cinema вітає Валерію з днем народження, бажаємо здійснити свою мрію та отримати головну роль у Голлівуді.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

11.04.2021
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Ігор Аронов

12 квітня свій 35-й день народження відзначає український актор театру та кіно, режисер та театральний педагог Ігор Аронов. У 2007 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, після чого продовжив навчання у Голландії в MAPA (Moving Academy for Performing Arts). Тривалий час Ігор працював у різних театрах в Україні та Польщі, уникаючи роботи в кіно.

12.04.2021
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Оксана Гребенюк

12 квітня 1963 року в Полтаві народилася артистка театру та кіно заслужена актриса України Оксана Гребенюк. Як зізнається Оксана Степанівна, акторську професію вона обрала завдяки своєму батькові, хоча той і не мав ніякого відношення до мистецтва, а був нефтяником.

12.04.2021
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Лариса Семирозуменко

13 квітня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно, режисерка та педагогиня Лариса Семирозуменко. Вона народилася в Будапешті у сім’ї військового. Згодом її батька перевели служити в Ригу (Латвія), де Лариса провела все дитинство й закінчила середню школу. В Україну Лариса Семирозуменко приїхала у віці 19 років. Тут вона вивчала театрознавство, режисуру та акторську майстерність у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у якому зараз працює старшою викладачкою.

13.04.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Пантелюк

14 квітня народився український актор театру і кіно Володимир Пантелюк. Після закінчення в місті Калуш Коледжу культури і мистецтв актора запросили до Музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, де за три роки він зіграв багато різнопланових ролей. Далі Володимир Пантелюк вирішив отримати ще одну освіту і вступив до Київського університету культури і мистецтв, де здобув кваліфікацію режисера драматичного театру і актора. Зараз Володимир працює в театрі ім. Івана Франка та активно знімається в кіно.

14.04.2021
об 10:23