Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Валерій Величко

12.08.2020
об 10:10

Сьогодні, 12 серпня, свій день народження святкує український актор  Валерій Величко. Народився він у 1988 році в Прилуках. Закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у кіно, театрі та знімається в рекламі. У 2017 році брав участь у співочому шоу «Голос країни», а також у шоу «Україна сльозам не вірить».

Редакція VGL cinema вітає Валерія з Днем народження, бажаємо нових ролей у театрі та кіно й здійснення творчих мрій.

Читачам пропонуємо добірку кіноробіт за участю актора.

Серіал «Ніколи не буває пізно» показує історію однієї родини. Ольга та Ігор прожили разом у шлюбі 20 років. Вона вважає, що в них міцний шлюб, та прекрасна родина. Та у Ігоря вже декілька років є коханка, заради якої він навіть ладен піти з родини і тільки чекає слушного моменту, аби розповісти про все дружині. Однак Ольга про все дізнається випадково і тепер вимушена сама боротися з труднощами…

Валерій Величко грає героя на ім’я Джон.

«Зустріч однокласників» - фільм, що розповідає про трьох шкільних друзів, які досягли успіху в житті та не вважають, що мають чим вихвалятись. Вони хочуть відвідати зустріч однокласників, та перед цим – вирішили підбадьоритися на вечірці.

Валерій Величко грає тут одного з однокласників.

 «Яблуневий сад» - короткометражний фільм 2017 року виробництва, що розповідає про двох друзів дитинства. Маленькими вони грались «у війну», але вони виросли і пішли у справжнє пекло боїв. «Дорослу» гру вже не так легко зупинити.

Валерій Величко тут грає одного з друзів.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталка Кобізька

Сьогодні, 7 серпня, свій День народження святкує українська акторка Наталка Кобізька. Народилась артистка у Полтавській області. У 2014 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. З 2015 рогу грає у «Чесному театрі», с 2016 – у «Дикому театрі». Зніматися у кіно почала ще у студентські роки.

07.08.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Володимир Ковбель

10 серпня свій День народження відзначає український актор Володимир Ковбель. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Народився майбутній артист у Тернопільскій області. У шкільні роки займався вільною боротьбою та вчився у ліцеї посиленої військової підготовки, але вирішив стати актором. У 2016 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році почав працювати у Київському академічному театрі «Золоті ворота».

10.08.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Вергелес

11 серпня свій День народження святкує українська акторка, телеведуча та співачка Анастасія Вергелес. Сьогодні дівчині виповнюється 29 років. Народилась артистка у Вінницькій області. За її плечима – музична школа (клас фортепіано), вокальна студія та Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала ведучою ранкового розважального шоу «Ранок по-київські», була ведучою-журналістом програми «Телеакадемія», є організатором фестивалю «Woodstock Україна» та музичним директором фестивалю «Трипільске коло».

11.08.2020
об 10:12