Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Валентина Сергеева

19.09.2020
об 11:17

Сьогодні, 19 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Сергеева. Вона народилась у Дніпрі, у 2002 році закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, у 2006 – Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Київському театрі українського фольклору «Берегиня», а нині - у Київському театрі на Подолі. З 2010 року періодично знімається у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Валентину з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та нових цікавих проєктів. 

 

Глядачам ми пропонуємо подивитись на роботу Валентини Сергеевої у таких проєктах:

 

«Субота». Арина і Степан вирішили відсвяткувати вдома 15 річницю весілля. Однак у друзів та рідних на це свято – власні плани, тож подружжю довелося святкувати «кришталеве» весілля з розмахом. Затяжне святкування вилилось в те, що рідні залишились у будинку «молодят» і несподівано перетворили життя господарів на випробування. Кожну суботу у домі щось відбувається…

У цьому серіалі Валентина Сергеева грає роль медсестри.

 

«Підкидьки» - серіал про те, як лікарі, соціальні працівники та пересічні громадяни намагаються створити щасливе майбутнє для дітей, які опинились у «вікні життя». Кожна серія – розповідь про дитину та небайдужих людей поряд.

У цьому серіалі Валентина Сергеева грає роль героїні на ім’я Галина.

 

У серіал «Таксі» головні події відбуваються з робітниками служби таксі. Пригоди трапляються з водіями, механіками. Головні герої – дізайнерка Олена, боксер Єгор, китаєць Ван та майбутній актор Едік впевнені, що це тимчасова робота, і тільки Олексій пишається тим, що допомагає людям потрапити вчасно на роботу, в аеропорт чи в будь-яке інше місце. Їхній керівник весь час вирішує різні кумедні негаразди.

У цьому серіалі Валентина Сергеева грає роль однієї з пасажирок.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Олексій

Сьогодні, 17 вересня, свій ювілей святкує українська актор театру і кіно Ольга Олексій. Акторську освіту вона отримала у Київському театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу працює у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 2007 року почала активно зніматись у кіно, та сама Ольга більше полюбляє театральну сцену, бо там має більше простору для творчості. Захоплюється грою на скрипці, фотографією та верховою їздою, любить читати німецьку класичну літературу.

17.09.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Максим Бурлака

17 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Бурлака. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Професійну освіту він отримав у Акторській Школі Театру на Печерську, а також у Школі Майстрів Поведінки. Крім того, наш сьогоднішній іменинник має освіту режисера телебачення. Цю професію він опановував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Співпрацював з театром «Афіни», а нині служить у «Дикому театрі» та знімається у кіно.

17.09.2020
об 11:18

Новини

Любомир Левицький сьогодні святкує ювілей

17 вересня народився Любомиир Левицький. Сьогодні відомий кліпмейкер та режисер святкує своє 40-річчя. Ось, які цікаві факти відомі про ювіляра:

17.09.2020
об 10:35

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Хом’як

15 вересня свій день народження святкує український актор Дмитро Хом’як. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Народився він у місті Шепетівка, що в Хмельницькій області. Працював помічником режисера знімального майданчика та лінійним продюсером. Нині активно знімається у кіно.

15.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Довженко

18 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно В’ячеслав Довженко. Сьогодні йому виповнюється 44 роки. У 1995 році він закінчив Дніпропетровське державне театральне училище, де отримав спеціальність «актор театру ляльок» та «актор театру драми». У 1998 році став працювати у «Київському Вільному театрі», а також грав на сцені Київського театру юного глядача. У 2009 отримав диплом Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2011 року – актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. У кіно почав зніматись ще на початку 1990-х.

18.09.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а

16.09.2020
об 10:13