Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

10.09.2020
об 10:47

10 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки.  Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

Редакція VGL cinema вітає Валентину з Днем народження, бажаємо їй повної творчої реалізації, участі в цікавих проєктах та нових ролей у кіно і театрі.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає Валентина.

«Лігвістка» - короткометражний фільм, що розповідає про один телефонний дзвінок. До дівчини телефонує хлопець та запрошує її на побачення, але вона піддає сумніву його почуття через вжиті хлопцем слова.

Валентина Пугачова грає тут головну роль.

У фільмі «Історії графомана» описуються три різні історії – новели, які розповідає Графоман. У центрі кожної – чоловік, що хоче змінити світ навколо та наштовхується на невидиму жіночу силу. Перша історія розповідає про те, до чого можуть привести чоловічі ревнощі, друга переповідає про художника, який заради коханої поступився своїм мріям і бажанням, третя історія про те, що нічого навкруги не можна змінити, якщо ігнорувати любов.

У цьому фільмі Валентина Пугачова грає роль героїні Маріанни.

«Інший» - короткометражний психологічний фільм про людину з обмеженими можливостями. Головний герой бізнесмен, який має все окрім родини. І створити її – його мрія.

Валентина Пугачова грає тут головну роль – дівчину на ім’я Катя.

Головного геря фільму «Кошмарний директор або школа №5» Леоніда звільняють з посади заступника начальника колонії з виховної роботи. Щоб повернутися він має кілька місяців протриматися на іншій роботі - посаді директора однієї з найпроблемніших шкіл рідного міста. Леонід приймає пропозицію, але ця школа стає для нього особистим пеклом…

Валентина Пугачова грає тут головну жіночу роль.

«На твоєму боці» - нейрохірург Настя зустріла злочинця Максима. Вона випадково опинилась у центрі кримінальної історії і тепер вона має або померти або стати частиною злочинного світу вийшовши заміж за Максима. Вона обирає другий варіант і поступово розуміє, що її чоловік став злочинцем тому що так склались обставини. У Максима втім є свої таємниці…

У цьому серіалі Валентина Пугачова грає роль героїні на ім’я Тетяна.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Бережна

8 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ольга Бережна. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Артистка закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Працює в київському театрі «Чорний квадрат» та знімається у кіно з 2007 року.

08.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Діана Кузьмінова

9 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Діана Кузьмінова. Сьогодні вона святкує невеличкий ювілей – 25 років. В минулому році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, нині активно знімається у кіно – задіяна одразу в трьох проєктах, які побачимо вже незабаром та грає у Київському театрі на Подолі.

09.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Г'ю Ґрант

9 вересня 1960 року в Лондоні народився Г'ю Ґрант, лауреат багатьох престижних кінопремій та один з найбільш затребуваних британських акторів у Голлівуді. На честь його 60-річного ювілею ми вирішили згадати найвідоміші фільми актора.

09.09.2020
об 11:21

Новини

Дні народження зірок: Артем Бочек

10 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артем Бочек. Сьогодні йому виповнюється 33 роки. За його плечима навчання у Київському «Коледжі театру і кіно» та Рівеньсокму Державному Гуманітарному Університеті за спеціальністю: «актор драматичного театру». З 2017 року він активно знімається в кіно.

10.09.2020
об 10:08