Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Тимур Асланов

05.03.2021
об 10:34

5 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно, телеведучий Тимур Асланов. Його акторська кар’єра розпочалася у Дніпрі в драматичному молодіжному театрі «Віримо!». Згодом Тимур приєднався до трупи Київського театру «Чорний квадрат», почав зніматися в кіно та веде на телебаченні програму «Гучна справа».

 

З нагоди дня народження артиста розповідаємо про декілька відомих проєктів, в яких можна побачити Тимура в якості актора.

 

«Сидорéнки-Сидóренки. Ремонт стосунків»

 

 

У родинах СидОренків та СидорЕнків відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

 

«Коп з минулого»

 

 

Капітан міліції Олег Долін відкриває очі на лікарняному ліжку і дізнається, що в комі він пролежав близько 20 років. За цей час світ змінився, міліція перетворилася на поліцію, рекет і «братки» залишилися в минулому, а у нинішній реальності всі «сидять» у ґаджетах, знімають блоги і, що зовсім дивно, їдять суші барабанними паличками. Для «прибульця» з 90-х, який зберіг професійні навички, серце і душу молодого хлопця, знайдеться робота і в новій поліції. Адже, як і раніше, погані хлопці роблять погані вчинки...

 

«Черкаси»

 

 

Мишко та Лев хлопці з українського села. Вони з різних причин опиняються на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованому в порту кримського озера Донузлав, під час подій на Майдані 2014 року. У той час, коли екіпаж тральщика «Черкаси» проходить навчання, президент Янукович втікає з України, а Крим захоплюють «зелені чоловічки». Починається окупація Кримського півострову. Корабель повертається на базу, але порт вже втрачений. «Черкаси», разом з іншими кораблями українського флоту, заблокований в озері Донузлав – шлях до моря перекритий затопленими судами. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж «Черкас» чинить опір і продовжує відважну, хоч і безнадійну, боротьбу з ворогом.

У фільмі, заснованому на реальних подіях, Тимур Асланов грає старшого механіка капітан-лейтинанта.

Редакція VGL cinema вітає Тимура з Днем народження, бажаємо творчих злетів і реалізації найбільш амбітних планів.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зрок: Ірина Веренич-Островська

1 березня свій день народження святкує українська актриса Ірина Веренич-Островська її фільмографія складається здебільшого з телепроєктів, в котрих вона грає як епізодичні ролі, так і героїв першого плану. Останнім часом артистка почала грати й кіно, що показують на великому екрані. Однак наразі це лише коротка поява її персонажів.

01.03.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лузановський

25 лютого свій день народження святкує український актор Сергій Лузановський. У квітні глядачі побачать артиста на великому екрані у спортивній драмі «Пульс», де сьогоднішній іменинник виконує одну із ролей другого плану. З цього фільму й розпочнемо огляд кіноробіт, в яких задіяний Сергій Лузановський.

25.02.2021
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Олександр Мірошниченко

26 лютого свій день народження святкує український актор, драматург та режисер Олександр Мірошниченко. На його рахунку зйомки в кіно та гра на театральній сцені, а ще Олександр Мірошниченко є співавтором сценарію і режисером фільму «Сентиментальне полювання за тінню», який на кінофестивалі в Мінську отримав приз за найкращу жіночу роль.

26.02.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Лі Берлінська

Сьогодні, 3 березня, свій день народження святкує співачка та актриса Лі Берлінська. Вперше український глядач познайомився з дівчиною завдяки талант-шоу. Вона брала участь в третьому та четвертому сезонах «Х-фактору», що йшло на каналі СТБ. В кіно дебютувала 10 років тому. Наразі знімається в телесеріалах, як акторка першого та другого плану.

03.03.2021
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Світлана Бевз

4 березня народилась в місті Бориспіль, що в Київській області, актриса театру та кіно Світлана Бевз. Сьогодні вона відзначає 55-річний ювілей. В кіно знімається давно, здебільшого в телевізійних проєктах. З нагоди персонального свята Світлани ми обрали найвідоміші серіали, в яких можна помітити артистку.

04.03.2021
об 10:23