Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Тетяна Лавська

18.11.2020
об 10:20

 

Сьогодні, 18 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Тетяна Лавська. Народилася вона у Херсоні, у 2009-2014 роках поацювала в Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії. Два роки тому закінчила сценарні курси Олексія Мамедова, нині активно знімається у кіно. Є автором-композитором трьох альбомів «Друге я», «Небожитель», Heavently Being.

Редакція VGL cinema вітає Тетяну з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно та театрі.

До перегляду пропонуємо добірку серіалів, в яких знімалася акторка.

«Кріпосна». Катерина – власність поміщика Червінського. Дівчина має бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання до київського борделю.

Тетяна Лавська грає тут Ярославу Горемику.

 

«Великі Вуйки» - комедійний серіал, що розповідає про життя українського села. Тут побудували курорт, а ініціативна група з мешканців населеного пункту збирається у Києїв, аби вибити фінансування на ремонт дороги до села.

Тетяна Лавська грає тут одну з мешканок села.

 

«Ментівські війни. Харків-2». Підполковник Гордієнко разом з друзями-колегами бореться не тільки зі злочинністю, а й з «перевертнями у погонах» та при цьому встигає розкривати злочини, які зробили кримінальники. Серіал сповнений пригод, де кожна серія – нова справа.

У цьому серіалі Тетяна Лавська грає героїню Макарову.

 

«Папік». Головний герой – колишній відомий актор, а нині пенсіонер. Сумуючи за юністю та кар’єрою, доведений до відчаю він хоче звести рахунки з життям. Однак перед цим вирішує наостанок сходити в модний барбершоп і зробити стильну зачіску. У хіпстерському салоні чоловік розслабляється та його тягне на останню веселу пригоду в житті. У клубі він знайомиться з дівчиною – мисливицею на «папіків», яка приймає його за успішного мільйонера.

У цьому серіалі Тетяна Лавська грає роль працівниці кафе.

 

«Брати по крові 2». У братів Максима та Андрія складні взаємини, та вони працюють разом в одному відділі поліції і мають спільну мету – знайти причину загадкової смерті їхнього батька. Вони зовсім різні за характером, та іноді здається, що брати змагаються, хто першим розкриє справу. Під час свого «родинного» розслідування вони дізнаються, що у них значно більше спільного, ніж вони думають. У другому сезоні у відділі, де працюють брати змінюється керівництво та з'являється новий судмедесперт.

У цьому серіалі Тетяна Лавська грає співробітницю моргу.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Слава Красовська

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує українська акторка Слава Красовська. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, того ж року почала активно зніматися, дебютувавши у таких проєктах, як «Жіночий лікар-2», «Сашка», «Гречанка». З 2017 року – акторка Українського Малого драматичного театру в Києві. У 2019 році закінчила українські перші професійні каскадерські курси. До цього не один раз була учасницею майстер-класів Британської академії сценічного бою та прослухала лекції з роботи перед камерою від кастинг-директорів Джеремі Зіммермана та Магдалени Шварцбарт.

11.11.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Чепелюк

Сьогодні, 12 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Анастасія Чепелюк. У 2013 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2012-2014 роках була акторкою Київського театру російської драми ім. Лесі України.

12.11.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Іванна Сахно

Сьогодні, 14 листопада, свій день народження святкує українська та американська акторка Іванна Сахно. Народилася вона у Києві, в 15 років разом з батьками переїхала до Лос-Анджелеса, з 2013 року живе і працює там. У дитинстві мріяла стати таксисткою чи фігуристкою. У Голлівуді дебютувала в 2017-му. Рік тому стала членкинею журі Міжнародної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, а влітку 2020-го теж приєдналася до складу журі Міжнародної конкурсної програми, щоправда, в рамках 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

14.11.2020
об 10:25

Новини

Дні народження зірок: Анна Яремчук-Бобало

Сьогодні, 15 листопада, свій день народження святкує українська акторка Анна Яремчук-Бобало. Народилася вона у АР Крим, до 17 років жила в Сімферополі. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

15.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Руслана Писанка

Сьогодні, 17 листопада, свій ювілей відзначає українська акторка театру і кіно, телеведуча Руслана Писанка. Народилася вона у Києві, в родині кінооператора та інженера-зв'язківця. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у виші. Дебют відбувся у 1991 році у стрічці «Круїз, або подорож розлучення».

17.11.2020
об 10:15