Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

11.09.2020
об 10:04

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка  Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

Редакція VGL cinema вітає Тетяну з Днем народження.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає актриса.

Короткометражна драма «Монолог. Один» розповідає про момент, коли людина усвідомлює, що її батьки – абсолютно чужі люди для неї.

У цьому фільмі Тетяна Косянчук грає роль матері.

Головна героїня серіалу «Не жіноча робота» - слідчий Світлана через роботу не має часу на родину. Через це в неї не прості відносини з сином та колишнім чоловіком. Коли захворіла її мати, Світлана все кидає та їде до неї в село. Проте й тут робота наздоганяє її. Вона не може залишитися осторонь від розслідування вбивства, в якому замішаний її шкільний кавалер. В сільській громаді, де, здавалося б, все як на долоні, киплять таємні пристрасті. Колишній столичній слідчій доводиться налагоджувати стосунки і з місцевими колегами, і з власним сином, і з односельцями...

Тетяна Косянчук грає тут роль героїні на ім'я Людмила.

«Жіночий лікар» – це історія про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні. Серіал має декілька сезонів. Всі вони пов’язані тим, що розповідають про долю головного героя Романа, який долає труднощі, кохає та допомагає пацієнтам.

У цьому серіалі Тетяна Косянчук упродовж всіх сезонів грає роль медсестри Тамари.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

06.09.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Стася Ровінська

7 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно, ведуча Стася (Анастасія) Ровінська. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Дівчина мріяла бути артисткою, тож вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Деякий час працювала у Київському драматичному театрі на Лівому березі Дніпра. Її батько – відомий кліпмейкер Семен Горов, мати - телеведуча Сніжана Егорова. Акторка рано вийшла заміж і нині виховує трьох дітей, веде передачі на ТВ, грає у театрі та кіно.

07.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ольга Бережна

8 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ольга Бережна. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Артистка закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Працює в київському театрі «Чорний квадрат» та знімається у кіно з 2007 року.

08.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Діана Кузьмінова

9 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Діана Кузьмінова. Сьогодні вона святкує невеличкий ювілей – 25 років. В минулому році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, нині активно знімається у кіно – задіяна одразу в трьох проєктах, які побачимо вже незабаром та грає у Київському театрі на Подолі.

09.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Артем Бочек

10 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артем Бочек. Сьогодні йому виповнюється 33 роки. За його плечима навчання у Київському «Коледжі театру і кіно» та Рівеньсокму Державному Гуманітарному Університеті за спеціальністю: «актор драматичного театру». З 2017 року він активно знімається в кіно.

10.09.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Валентина Пугачова

0 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Валентина Пугачова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Вона народилась у Німеччині, але у 2008 році закінчила в Криму Школу-Студію при КАРДТ ім. Горького. Працювала у Кримському академічному драматичному театрі. У доробку артистки – призи за найкращу жіночу роль у фільмі «Історії графомана» на МКФ «Бригантина» та перемога в аналогічній номінації фестиваля «Запорізька сінема» за фільм «Лінгвістка».

10.09.2020
об 10:47