Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Тетяна Єсауленко

03.08.2020
об 10:25

Сьогодні, 3 серпня, свій день народження відзначає Тетяна Єсауленко. Майбутня актриса навчалася в Київському національному університеті технологій та дизайну, а також в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Києвському театрі-студії «Чорний квадрат», а зараз артистка Києвського театру «Сузір’я». Здебільшого Тетяна Єсауленко грає на театральних сценах, рідше з’являється в кіно, переважно в епізодичних ролях, проте у цьому році актриса тала головною героїнею фільму В'ячеслава Ніконорова.

Нещодавно Тетяна була задіяна у короткометражному фільмі «Гелій». В кінокартині сценариста та режисера В'ячеслава Ніконорова у Єсауленко роль першого плану. Це історія про дівчину, яка живе сама в квартирі. Вдома у неї тихо, так як зовсім ні з ким розмовляти. Однак випадок дає їй надію на пізнання самої себе – вона зустрічає повітряну кульку, яка вчить її любити. Пізнавши любов, дівчина розуміє, чого їй завжди не вистачало і прямує в світ у пошуках кращих з почуттів.

Два роки тому Тетяна з’являлася в одному з епізодів першого сезону серіалу «Швидка». Нагадаємо, це комедійний ситком про команди парамедиків, які щодня рятують життя, виплутуються зі складних і постійно потрапляють у веселі ситуації, не забуваючи кохати, плакати і радіти.

У 2017 теж роль другого плану у Тетяни була в першому сезоні серіалу «Готель «Галіція». За сюжетом власник занедбаного та неприбуткового готелю «Галіція», Мирон Степанович Фаркаш, трагічно помирає від нещасного випадку. До Львова приїжджає його племінник з Києва – Андрій. Хлопець хоче позичити у дядька гроші, щоб сплатити свої борги, але смерть старого дещо змінює його плани. Андрій стає власником старого готелю. А тим часом львівська влада та інвестори, дізнавшись про смерть власника «Галіції», мають свої плани на ділянку, адже заклад знаходиться у центрі Львова. У справу втручається привид першого власника готелю, який робить усе, аби не дозволити зруйнувати реліквію роду Фаркашів.

Редакція VGL cinema вітає Тетяну з Днем народження. Бажаємо творчої реалізації, вдячного глядача та нових ролей як в театрі, так і в кіно.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Хижняк

Сьогодні, 28 липня, своє День народження святкує українська актриса Антоніна Хижняк. Дівчина народилась у Київській області. З дитинства мріяла бути акторкою. У 2012 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після навчання працювала у Київському академічному театрі ляльок. Окрім гри на сцені та у кіно, Антоніна займається дубляжем. Її голос можна почути у багатьох іноземних фільмах, які транслюються у кіно та на телебаченні українською мовою.

28.07.2020
об 09:59

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Корсун

Сьогодні, 29 липня, день народження у акторки Вікторії Корсун. Вирішивши бути артисткою, у 1984 році вона вступила до Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані дебютувала у 1981 році. За цей час Вікторія Корсун знялась у майже 50 проєктах. Є членкинею Національної спілки кінематографістів України.

29.07.2020
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Тарас Валігура

Сьогодні, 31 липня, свій День народження відзначає актор, сценарист та режисер Тарас Валігура. Він народився у 1976 році в Києві. За першою освітою – психолог, за другою – кінорежисер. Його можна побачити на сцені «Дикого театру». За десять років акторскої кар'єри Тарас встиг знятись у більш ніж 50 проєктах, натомість як режисер створив більше 200 робіт, серед яких реклама, кліпи, телепередачі та декілька короткометражних фільмів.

31.07.2020
об 10:21