Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Таїсія-Оксана Щурук

20.11.2020
об 10:10

Сьогодні, 20 листопада, свій день народження святкує українська акторка Таїсія-Оксана Щурук. Народилася вона в Києві. Нині вчиться на акторському відділенні Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно почала зніматися пам'ять років тому.

Редакція VGL cinema вітає Таїсію-Оксану з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей та участі у нових проєктах.

 

Пропонуємо подивитися невелику добірку серіалів, в яких грає акторка.

«Звонар» – багатосерійний фільм, головний герой якого – Антон Звонцов – молодий опер, що веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатись до правоохоронних органів. Він може розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, провести переговори з нападниками або зловити грабіжників. У нього з’явився особистий ворог – маніяк, і вперше оперативник не знає, як впіймати негідника.

У цьому серіалі Таїсія-Оксана Щурук грає роль Інни.

 

У центрі серіалу «Перші ластівки»  детективна історія – 1 вересня учня школи знаходять мертвим. Слідча Ольга намагається з’ясувати  підліток наклав на себе руки чи це було вбивство. Під час слідства жінка дізнається про страшні таємниці, які приховують учні школи, їх батьки та навіть її син.

У цьому проєкті Таїсія-Оксана Щурук грає роль Каті Щасливої.

 

«Вибір матері». Маленька Інна живе разом з мамою та вітчимом, який над нею знущається. Її синці бачить вчителька у школі. Жінка єдина, хто звернувся до служби у справах дітей, аби захистити школярку. Рідна мама Інни захищає жорстокого чоловіка і не висуває проти нього ніяких звинувачень.

Вчителька вирішує викрасти дитину. Вона готова ризикнути, щоб врятувати дівчинку від батьків та готує план втечі…

У цьому серіалі Таїсія-Оксана Щурук грає роль героїні Світлани.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анна Яремчук-Бобало

Сьогодні, 15 листопада, свій день народження святкує українська акторка Анна Яремчук-Бобало. Народилася вона у АР Крим, до 17 років жила в Сімферополі. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

15.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Руслана Писанка

Сьогодні, 17 листопада, свій ювілей відзначає українська акторка театру і кіно, телеведуча Руслана Писанка. Народилася вона у Києві, в родині кінооператора та інженера-зв'язківця. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у виші. Дебют відбувся у 1991 році у стрічці «Круїз, або подорож розлучення».

17.11.2020
об 10:15

Статті

Дні народження зірок: Пета Вілсон – «блискавка в банці»

18 листопада 1970 року народилася австралійська актриса та модель Пета Вілсон, відома за головною роллю в телесеріалі «Її звали Нікіта». Хоча з часу виходу на екрани останнього епізоду минуло майже 20 років, проєкт і досі вважається одним з найуспішніших на світовому телебаченні. Оскільки його успіх нерозривно пов'язаний з ім'ям Пети Вілсон, ми вирішили в день її 50-річчя згадати найвідоміші факти з її біографії.

18.11.2020
об 11:13

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Лавська

Сьогодні, 18 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Тетяна Лавська. Народилася вона у Херсоні, у 2009-2014 роках поацювала в Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії. Два роки тому закінчила сценарні курси Олексія Мамедова, нині активно знімається у кіно. Є автором-композитором трьох альбомів «Друге я», «Небожитель», Heavently Being.

18.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Попудренко

Сьогодні, 19 листопада, свій день народження відзначає український актор театру і кіно Костянтин Попудренко. Він отримав професійну освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого У кіно почав зніматися в 1995 році. На сцені театру грає з 1998 року. Задіяний у спектаклях театру «Особистості» та Київському театрі юного глядача на Липках.

19.11.2020
об 10:32