Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Тарас Валігура

31.07.2020
об 10:21

Сьогодні, 31 липня, свій День народження відзначає актор, сценарист та режисер Тарас Валігура. Він народився у 1976 році в Києві. За першою освітою – психолог, за другою – кінорежисер. Його можна побачити на сцені «Дикого театру». За десять років акторскої кар'єри Тарас встиг знятись у більш ніж 50 проєктах, натомість як режисер створив більше 200 робіт, серед яких реклама, кліпи, телепередачі та декілька короткометражних фільмів.

Редакція VGL cinema вітає Тараса Валігуру з Днем народження. Бажаємо  втілення творчих задумів, цікавих ролей та натхнення.

Читачам ми пропонуємо добірку робіт Тараса Валігури як актора. Можливо, один з цих серіалів стане частиною вихідних або п'ятничний вечір захочете провести у компанії з фільмом за участі артиста.

«Ніконов і Ко» - детективний серіал, що розповідає про оперативника Сергія Ніконова, який після отриманого поранення може пересуватись лишень в інвалідному візку. Аби відволіктись від особистої трагедії – жінка пішла, відвідувати улюблену роботу неможливо, Сергій організовує у себе вдома невеличкий «відділ» з розслідування злочинів. У цьому йому допомогає медсестра-масажистка, оперативник-стажер та сусід, гра у шахи з яким виявилась чи не єдиною доступною розвагою для оперативника.

У цьому серіалі Тарас Валігура грає роль сусіда Сергія Ніконова.

 «Опер за викликом» - серіал про протистояння оперативника Артема та злочинців.  Кохану Артема вбили, тепер його мета – знайти того, хто це зробив. Для цього він приходить працювати у департамент кримінальної розвідки. Весь час Артем присвячує роботі, йому вдається розкрити справи, які довгий час ніхто не міг зрушити з місця. Допомогають Артему психолог-криміналіст та аналітик.

У цьому серіалі Тарас Валігура грає героя на призвище Зуєв.

 «Преподи» – комедійний серіал, що розповідає про те, як колишні студенти-друзі, що готувались до іспитів і жартували над лекторами самі стали викладачами. Їм складно бути суровими зі студентами та серйозними зі старшими колегами. Вони весь час потрапрапляють у кумедні ситуації.

Тарас Валігура грає роль одного з викладачів.

 «Таліон» - короткометражний ігровий фільм, що підіймає одвічні питання. У перекладі з латиниці Таліон (або Lex talionis, Jus talionis) — рівна міра покарання, рівнозначна відплата.

Тут Тарас Валігура виконує головну роль.

 «Зустріч однокласників» - ігрова комедія, що розповідає про трьох друзів, які познайомились у школі. З їх випускного пройшло 25 років і от планується зустріч однокласників. Один з друзів став рок-зіркою, інший – має свій бізнес, третій став архітектором. Проте вони не ввжають це досягненням, тож, аби підбадьоритися перед зустріччю з класом хлопці вирішують разом сходити на вечірку.

Тарас Валігура грає одного з однокласників головних героїв.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ігор Гнєзділов

Сьогодні, 23 липня, свій День народження святкує український актор кіно та дубляжу Ігор Гнєзділов. Йому виповнюється 47 років. Народився у Харкові. Там же закінчив акторський факультет Харківського державного інституту мистецтв. Згодом закінчив ще й режисерський факультет Київського державного інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 1992 році у серіалі «Тарас Шевченко. Заповіт».

23.07.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Хижняк

Сьогодні, 28 липня, своє День народження святкує українська актриса Антоніна Хижняк. Дівчина народилась у Київській області. З дитинства мріяла бути акторкою. У 2012 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Після навчання працювала у Київському академічному театрі ляльок. Окрім гри на сцені та у кіно, Антоніна займається дубляжем. Її голос можна почути у багатьох іноземних фільмах, які транслюються у кіно та на телебаченні українською мовою.

28.07.2020
об 09:59

Новини

Дні народження зірок: Ольга Манько

Ведуча реаліті-шоу «У кого більше?» 28 липня святкує свій день народження. Восени «Новий канал» покаже, як ця тендітна дівчина та її чоловік Макс Узол змагаються між собою під час закордонних заробітків. Сьогодні на честь свята 5 фактів про ведучу «Нового каналу» Ольгу Манько.

28.07.2020
об 12:16