Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Тарас Цимбалюк

16.12.2020
об 10:43

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру, кіно і телебачення Тарас Цимбалюк. Народився він 16 грудня в Черкаській області. Ще у період навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого почав співпрацювати з Київським академічним Молодим театром та Київським академічним театром юного глядача на Липках.

В кіно Тарас дебютував також ще у період отримання фаху актора. Першу свою роль на екрані він виконав у містичному серіалі «Щоденники темного», який майже 10 років тому вперше показали по телебаченню. Саме воно й принесло акторові популярність. Сталося це у період карантину, коли СТБ показав серіал «Спіймати Кайдаша», в якому Тарас Цимбалюк зіграв Карпа Кайдаша.

 

 

Також в цьому році Тарас Цимбалюк взяв участь в проєкті «Танці з зірками».

 

 

У кіно однією з найпомітніших ролей, які нещодавно втілив на великому екрані Тарас Цимбалюк, є отаман Іван (Ворон), якого він зіграв в однойменній екранізації книги Василя Шкляра «Чорний ворон».

 

Редакція VGL cinema вітає Тараса з Днем народження, бажаємо акторові, щоб у його персональному новому році було багато приємних пригод, цікавих пропозицій та обов’язково здійснювалися мрії.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ахтем Сеітаблаєв

Сьогодні, 11 грудня, свій день народження святкує український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. У цьому році відразу два фільми за його участі номінувалися на головну премію країни «Золота Дзиґа». В історичній сазі «Захар Беркут» він виступав режисером, а у драмі «Додому» зіграв головну роль, за яку й отримав найвищу кінематографічну нагороду країни. Крім того, у 2020-му Ахтема Сеітаблаєва відзначено премією Василя Стуса.

11.12.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Юрій Гребельник

12 грудня свій 58 рік народження святкує актор театру і кіно та володар звання Народний артист України Юрій Іванович Гребельник.

12.12.2020
об 11:18

Новини

Дні народження зірок: Ольга Герман

Сьогодні свій 32 день народження святкує українська акторка та продюсерка Ольга Герман. Свою акторську кар’єру дівчина розпочала з навчання у Київському національному університеті театру кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, що і не дивно, оскільки вона ще з дитинства була близька до мистецтва і закінчила ще й музичну школу по класу фортепіано. Іноді вона також приділяє час театральним постановкам, серед яких «Чайка», «Одруження Бальзамінова» та «Оркестр».

13.12.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Ольга Цибульська

Сьогодні своє 35-річчя святкує українська теле- та радіоведуча, співачка та авторка пісень Ольга Цибульська. Вона народилася 14 грудня в Рівенській області. Популярність дівчені принесла перемога у першій «Фабриці зірок». З нагоди персонального свята артистки ми зробили добірку фактів про неї.

14.12.2020
об 10:25