Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Тарас Постніков

25.11.2020
об 10:22

25 листопада своє 45-річчя святкує актор Тарас Постніков. Народився він у місті Суми в сім’ї заслужених артистів України Людмила Мамикіна та Володимира Постнікова, сам Тарас 11 років тому теж отримав звання заслуженого артиста України.

 

 

Першу роль в кіно Тарас Постніков зіграв у дитячому фільмі, коли йому було 5 років. Потіім захопився музикою, але паралельно з вінницьким музичним училищем ім. М. Леонтовича, де він навчався по класу флейти, почав опановувати професію актора. Спочатку на займався на відділенні для майбутніх артистів при цьому ж навчальному закладі, а потім закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого за фахом актор театру і кіно. З другого і третього курсів активно зніматися в кіно, в тому числі в головній ролі у фільмі Г. Кохана «Глухий кут», знімався в рекламі, музичних кліпах і почав працювати на естраді. Багато грав на театральній сцені. Згодом працював на телеканалі «1+1» у програмі «Ви поїдете на бал», а у 2009 році знявся в фільмі Олеся Янчука «Владика Андрій», зігравши головну роль молодого Шептицького.

З нагоди дня народження Тараса Постікова ми вирішили розповісти про три кінопроєкти, в яких зіграв актор.

 

«Владика Андрій» - це погляд українських кінематографістів на одну з наймасштабніших і суперечливих фігур в українській історії митрополита української греко-католицької церкви Андрія Шептицького (1865-1944).

У цьому фільмі Тарас Постіков грає на екрані молодого Андрія Шептицького.

 

Короткометражний фільм «Людина з золотими руками». За сюжетом до відомого лікаря, який зробив за свою кар'єру більше п'яти тисяч абортів, звертається молода жінка з проханням «допомогти позбутися дитини». Однак в її випадку є особливість: вони з чоловіком запізнилися з прийняттям такого рішення...

У цій короткометражці у Тараса Постікова головна роль лікаря Влада Борисова.

 

Серіал «Черговий лікар» розповідає про роботу відділення швидкої. Кожен день сюди потрапляють десятки нових пацієнтів. У кожного - своя історія хвороби, за якою ховаються реальні проблеми і особисті драми. І чергові лікарі стають мимовільними учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають за перебігом подій, а іноді - самі втручаються в життя пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але і прийняти доленосні рішення.

В одному з епізодів Тарас Постіков з’являється на екрані в ролі пацієнта швидкої.

 

Редакція VGL cinema вітає Тараса Постікова з Днем народження, бажаємо йому нових ролей, творчого натхнення та цікавих проєктів.

 

Джерело: Офіційний сайт артиста

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Попудренко

Сьогодні, 19 листопада, свій день народження відзначає український актор театру і кіно Костянтин Попудренко. Він отримав професійну освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого У кіно почав зніматися в 1995 році. На сцені театру грає з 1998 року. Задіяний у спектаклях театру «Особистості» та Київському театрі юного глядача на Липках.

19.11.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Таїсія-Оксана Щурук

Сьогодні, 20 листопада, свій день народження святкує українська акторка Таїсія-Оксана Щурук. Народилася вона в Києві. Нині вчиться на акторському відділенні Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно почала зніматися пам'ять років тому.

20.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Павло Кільницький

Сьогодні, 21 листопада, свій день народження святкує актор Павло Кільницький.

21.11.2020
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Ніна Касторф

Сьогодні, 22 листопада, свій день народження святкує Ніна Касторф. Творчий шлях акторки у кіно розпочався 25 років тому з ролі в першому українському еротичному серіалі «Острів любові». Ніна знялася в заключному епізоді десяти історій, створених за мотивами любовної лірики української літератури ХІХ – ХХ століття.

22.11.2020
об 10:12