Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Світлана Бевз

04.03.2021
об 10:23

4 березня народилась в місті Бориспіль, що в Київській області, актриса театру та кіно Світлана Бевз. Сьогодні вона відзначає 55-річний ювілей. В кіно знімається давно, здебільшого в телевізійних проєктах. З нагоди персонального свята Світлани ми обрали найвідоміші серіали, в яких можна помітити артистку.

«Сага»

 

 

Історія життя української родини Козаків починається 1908 року і триває до сьогодні. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних і знакових подій останнього сторіччя в Україні. Волею долі члени однієї родини інколи опиняються по різні боки барикад.

У історичній драмі, яку транслював канал «Україна», Світлана Бевз грає директорку ресторану.

 

«Папік»

 

/p>

 

Головний герой серіалу – харизматичний пенсіонер, який у молодості був відомим актором. Але сьогодні він втратив популярність і любов своїх фанаток. Сумуючи за юністю й успішною кар’єрою, доведений до відчаю пенсіонер хоче звести рахунки з життям. Проте перед смертю вирішує наостанок сходити в модний барбершоп і зробити стильну зачіску. У хіпстерському салоні чоловік розслабляється та його тягне на останню веселу пригоду в житті. Так, вже відриваючись по повній в одному з нічних клубів, він знайомиться з дівчиною – мисливицею на «папіків», яка приймає його за успішного мільйонера.

У першому сезоні серіалу «1+1» Світлана Бевз зіграла епізодичну роль аптекарші.

 

«Великі Вуйки»

 

 

Мешканці села Великі Вуйки опиняться у небувалих та комічних пригодах, вирушивши у поїздку до столиці України. За сюжетом, вперше за всю історію села до населеного пункту хочуть прокласти новеньку дорогу. Але корумпований чиновник з області віддає право на будівництво дороги до сусідніх Малих Вуйок. Побоюючись відтоку молодих кадрів, а з часом і вимирання села, голова збирає ініціативних односельців та їде до Києва розв'язувати проблему.

Світлана Бевз також грає в першому сезоні серіалу роль другого плану.

Редакція VGL cinema вітає Світлану з Днем народження, у новому персональному році бажаємо здійснити найзаповітніше бажання.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Мірошниченко

26 лютого свій день народження святкує український актор, драматург та режисер Олександр Мірошниченко. На його рахунку зйомки в кіно та гра на театральній сцені, а ще Олександр Мірошниченко є співавтором сценарію і режисером фільму «Сентиментальне полювання за тінню», який на кінофестивалі в Мінську отримав приз за найкращу жіночу роль.

26.02.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Роман Черповал

27 лютого свій день народження святкує український актор Роман Черповал. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Зйомки в телесеріалах чоловік поєднує із бізнес-діяльністю. Робота в кіно – радше хобі, тож фільмографія Романа здебільшого складається із епізодичних ролей.

27.02.2021
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Лілія Дорошенко

28 лютого свій день народження святкує починаюча актриса Лілія Дорошенко. Сьогодні дівчині виповнюється 20 років. В кіно вона почала зніматися зовсім нещодавно. У її фільмографії наразі лише дві епізодичні ролі. Обидві у телесеріалах.

28.02.2021
об 10:05

Новини

Дні народження зрок: Ірина Веренич-Островська

1 березня свій день народження святкує українська актриса Ірина Веренич-Островська її фільмографія складається здебільшого з телепроєктів, в котрих вона грає як епізодичні ролі, так і героїв першого плану. Останнім часом артистка почала грати й кіно, що показують на великому екрані. Однак наразі це лише коротка поява її персонажів.

01.03.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Лі Берлінська

Сьогодні, 3 березня, свій день народження святкує співачка та актриса Лі Берлінська. Вперше український глядач познайомився з дівчиною завдяки талант-шоу. Вона брала участь в третьому та четвертому сезонах «Х-фактору», що йшло на каналі СТБ. В кіно дебютувала 10 років тому. Наразі знімається в телесеріалах, як акторка першого та другого плану.

03.03.2021
об 10:40