Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Стася Ровінська

07.09.2020
об 10:11

7 вересня свій день народження святкує  українська акторка  театру і кіно, ведуча Стася (Анастасія) Ровінська. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Дівчина мріяла бути артисткою, тож вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Деякий час працювала у Київському драматичному театрі на Лівому березі Дніпра. Її батько – відомий кліпмейкер Семен Горов, мати  - телеведуча Сніжана Егорова. Акторка рано вийшла заміж і нині виховує трьох дітей, веде передачі на ТВ, грає у театрі та кіно.

Редакція VGL cinema вітає Стасю з Днем народження, бажаємо її участі у цікавих проєктах, нових ролей у кіно і театрі.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де задіяна артистка.

Гостросюжетний серіал «Опер за викликом-3» розповідає про капітана Артема. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень. Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько «Дід».

Стася Ровінська грає у цьому серіалі героїню Софі.

 

«Пристрасті по Зинаїді» - головна героїня – провінційна красуня, яка рано залишилась круглою сиротою. Після зради коханого вона розчаровується у людях та не вірить в любов. Дівчина розуміє, що може розраховувати тільки на власні сили. Вона домагається успіху і стає «залізною леді».

Стася Ровінська грає тут подругу героїні Олени.

 

«Пес» - детективний серіал, де у героя  поліцейського Максима Максимова головний напарник - вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. У серіалі є місце не тільки детективному розслідуванню, а й любовній лінії між колишньою дружиною Максимова та його другом Олексієм.

Стася Ровінська грає тут героїню на ім’я Ірина (17 серія 2 сезон).

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олексій Авраменко

4 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Авраменко. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. З 2011 року грає на театральній сцені, за рік він почав зніматися у серіалах. Серед захоплень актора психологія, лінгвістика, хореографія, акробатика та їзда верхи.

04.09.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Володимир Маркович

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

03.09.2020
об 11:09

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

06.09.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Олександр Суворов

5 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Суворов. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Народився Олександр у Дніпрі, закінчив місцеве театрально-художне училище. З 1990 року є актором Одеського драматичного театру. Тоді ж почав зніматись у кіно.

05.09.2020
об 10:12