Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Слава Красовська

11.11.2020
об 10:14

Сьогодні, 11 листопада, свій день народження святкує українська акторка Слава Красовська. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, того ж року почала активно зніматися, дебютувавши у таких проєктах, як «Жіночий лікар-2», «Сашка», «Гречанка». З 2017 року – акторка Українського Малого драматичного театру в Києві. У 2019 році закінчила українські перші професійні каскадерські курси. До цього не один раз була учасницею майстер-класів Британської академії сценічного бою та прослухала лекції з роботи перед камерою від кастинг-директорів Джеремі Зіммермана та Магдалени Шварцбарт.

Редакція VGL cinema вітає Славу з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та ще більше цікавих проєктів, а читачам пропонуємо подивитися добріку кіноробіт акторки.

«Кріпосна». Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання до київського борделю.

Слава Красовська грає тут роль Галини.

 

Фільм «Заборонений» розповідає про життя Василя Стуса. Поет не хоче і не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі. Говорить про те, про що мовчать інші. Стрічка освячує події 1965 та 1985 року, коли збірка Стуса «Палімпсести» написана ним у таборі для політв’язнів повинна бути висунута на Нобелівську премію з літератури. КДБ схвильований цим фактом і не може цього допустити. До табору, де знаходиться поет приїздить агент КГБ, аби вмовити Стуса відмовитись від висунення книги на премію…

Слава Красовська грає тут роль Світлани Кириченко.

 

«Карпатський рейнджер» – серіал про те, як канадець, українського походження Пол Гордійчак приїздить до України в якості інструктора програми «Украиїнський шериф». Раптова загибель колеги змушує Пола залишитися в країні до кінця розслідування, а згодом ще й тимчасово стати головним дільничим карпатського містечка Нагура. Канадець, звиклий дотримуватись правил і законів, зіштовхується з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання. До того ж за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий новопризначеному шерифу.

У цьому серіалі Слава Красовська грає роль Оксани.

 

Головний герой фільму «Сторожова застава» - хлопчик Віктор під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад і опиняється у Київській Русі. Йде битва Добра і Зла, а Віктор має магічний камінь, який дає могутню силу. Хлопець разом з легендарними богатирями повинен здолати цілу армію, якою керує гігантський кам’яний монстр. Від хоробрості хлопчика залежить, хто переможе у вирішальному двобої чорної та білої магії і яким буде майбутнє…

У цьому фільмі Слава Красовська грає роль Роксанки.

 

«Доньки-матері». Наталя та Ігор прожили в шлюбі два десятки років та розійшлися. Після цього дізналися, що знову стануть батьками, ба більше їхня 16-річна донька також невдовзі стане мамою…

У цьому серіалі Слава Красовська грає роль Марини.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Микола Кий

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

06.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Даша Плахтій

7 листопада свій день народження святкує українська акторка Даша Плахтій. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Народилася вона у Павлограді. Закінчила Київський національний університет театру кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого.

07.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олег Фендюра

8 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Олег Фендюра. Сьогодні йому виповнюється 51 рік. Народився він в Одесі. У 1991-1995 роках навчався та працював у театрі-студії «Перехрестя». З 1996 по 2011 роки був актором театру «Суета сует».

08.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Анна Адамович

9 листопада свій день народження святкує українська акторка Анна Адамович. Сьогодні їй виповнюється 27 років.

09.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Андрій Садовський

10 листопада свій день народження святкує український актор Андрій Садовський. Сьогодні йому виповнилося 43 роки. У 2012-му чоловік закінчив Кіношколу «Успіх» при Одеській кіностудії, а у 2016-му – Київський національний університет культури і мистецтв, де опанував професію актора.

10.11.2020
об 10:28