Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сестри Ослен

13.06.2020
об 10:16

13 червня свій день народження святкують дивовиждні актриси, які відомі всьому світу завдяки своїми дитячим ролями у таких фільмах, як «Двоє: я і моя тінь», «Мить Нью-Йорка», «Паспорт у Париж» та багато інших.

Мері-Кейт Олсен і Ешлі Фуллер Олсен у дитинстві

Сестри-близнюки Мері-Кейт Олсен і Ешлі Фуллер Олсен – американські модельєри, актриси та співачки. Дебютним для молодих дівчат став серіал «Повний дім», після закінчення якого сестри взялися за позиціонування свого образу. У 1993 році вони стали власницями компанії Dualstar. Так, дівчата здобули статус наймолодших продюсерів Голлівуду. Їх бренд продавався в більш ніж 3 000 магазинах в США і більше ніж в 5 300 по всьому світу. Через це сестри потрапили з 2002 року в список «100 знаменитостей» Forbes, а в 2007-му журнал помістив їх спільно на 11-е місце серед найбагатших жінок у сфері розваг.

Кадр з фільму «Двоє: я і моя тінь»
Кадр з фільму «Мить Нью-Йорка»
Кадр з фільму «Паспорт у Париж»

Успішні сестри Ослен мають третю сестру – Елізабет. Вона молодше за дівчат на 3 роки і вище на 15 сантиметрів. Проте зовні все одно дуже схожа на Мері-Кейт і Ешлі. І до речі, це саме вона грає роль Ванди Максімофф в фільмі «Месники».

Мері-Кейт і Ешлі Фуллер Олсен з сестрою Елізабет 

У 1993 році близнючки запустили детективний серіал про себе «Пригоди Мері-Кейт і Ешлі».

Дівчата стали наймолодшими мільйонерками в історії Америки у віці 10 років. Олсен заробляли величезні суми, але на кишенькові витрати їм завжди видавалася «дитяча» сума. У віці 3-6 років вони отримували по 5 доларів в тиждень, в 9 років – 15 доларів, а в 14 їх кишенькові гроші становили 50 доларів в тиждень, але за умови, що в кімнатах у дівчаток буде порядок. У 16 років Мері-Кейт Олсен отримала в подарунок кредитку, на якій лежало 500 доларів, і автомобіль Range Rover.

Незважаючи на зовнішню схожість, є у сьогоднішніх іменинниць і відмінності. Мері-Кейт – шульга, а Ешлі – правша.

З нагород у Олсен: загальна зірка на Алеї слави за внесок в кіноіндустрію і статуетка CFDA як найкращим дизайнерам жіночого одягу.

Фото:Pink

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анджеліна Джолі Пітт

Сьогодні свій день народження святкує одна з найкрасивіших жінок світу Анджеліна Джолі Пітт.

04.06.2020
об 09:57

Дні народження зірок: П’ять знакових фільмів у кар'єрі Джонні Деппа
Новини

Дні народження зірок: П’ять знакових фільмів у кар'єрі Джонні Деппа

9 червня 1963 року народився Джон Крістофер Депп ІІ, відомий американський актор, продюсер, режисер, сценарист, музикант. Усього Джонні Депп знявся більш ніж у 70 фільмах та телесеріалах, які сумарно зібрали у світовому прокаті понад 8 мільярдів доларів. Із цієї кількості ми вибрали лише п'ять кінокартин, які стали знаковими в житті та кар'єрі актора.

09.06.2020
об 10:02