Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сергій Шадрін

08.03.2021
об 10:26

8 березня народився український актор Сергій Шадрін. Його фільмографія складається з телепроєктів і повнометражних стрічок. Про декілька нещодавніх кіноробіт, в яких задіяний актор, з нагоди дня народження Сергія й розповідаємо.


«Клондайк»

 


Історія про три дні з життя родини, яка опинилась перед складним вибором: чи можуть близькі люди з різним минулим іти у спільне майбутнє. Однією з драматургічних ліній фільму є події, пов‘язані з катастрофою літака МН-17 в липні 2014 року.
Наразі драма режисерки Марини Ер Горбач знаходиться у виробництві. Сергій Шадрін грає в цьому фільмі одну з головних ролей.


«Доброволець»

 


Колишній доброволець АТО намагається адаптуватися до мирного життя і водночас розкручує злочинну змову, щоб запобігти теракту.
У серіалі режисера Ахтема Сеітаблаєв актор Сергій Шадрін грає одну з ролей другого плану.


«Чорний ворон»

 Події фільму розгортаються у 1922 році. Колишній офіцер армії УНР Іван (на прізвисько Ворон) приїздить разом із вагітною дружиною до батька на хутір неподалік містечка Кам’янка. Вони сподіваються почати нове життя, отримати документи, адаптуватися до нової влади. Але вже на вокзалі стають свідками розвантаження панцерника і свіженького полку ГПУ на чолі з чекістом Євдокімовим, який прибув на придушення холодноярців. Іван дуже швидко розуміє, що в серці Холодноярської республіки втекти від війни не вдасться. Невдовзі Євдокімов арештовує пов’язаного з повстанцями Іванового батька, а його самого пробує завербувати і змусити втертися в довіру до повстанців. Іван постає перед дилемою – терпіти ганьбу і насильство над своєю сім’єю заради ілюзії миру, чи самому приєднатися до повстанців.
У екранізації роману Василя Шкляра «Чорний ворон. Залишенець» Сергій Шадрін теж з'являється в одній з ролей другого плану.

 

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій та здійснення заповітних бажань.


Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Український фільм «Клондайк» отримав перемогу на конкурсі сценаріїв

Соціальну драму «Клондайк» покажуть в ефірі найбільшого турецького мовника. Режисеркою та сценаристкою проєкту виступила Марина Ер Горбач, головна роль дісталамя Оксані Черкашиній.

30.07.2020
об 15:49

Новини

Дні народження зірок: Тимур Асланов

5 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно, телеведучий Тимур Асланов. Його акторська кар’єра розпочалася у Дніпрі в драматичному молодіжному театрі «Віримо!». Згодом Тимур приєднався до трупи Київського театру «Чорний квадрат», почав зніматися в кіно та веде на телебаченні програму «Гучна справа».

05.03.2021
об 10:34

Новини

Дні народження зірок: Володимир Талашко

6 березня свій 75-річний ювілей відзначає актор театру і кіно, народний артист України Володимир Талашко. Впізнаваність артисту принесла роль старшого лейтенанта Скворцова у фільмі Леоніда Бикова «В бій ідуть тільки «старики»».

06.03.2021
об 11:18

Новини

Дні народження зірок: Маргарита Бурковська

7 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Маргарита Бурковська. Наразі вона задіяна у фільмі Максима Наконечного «Спас», який розповідає історію про наслідки війни на Донбасі та боротьбу з ними. Стрічка є одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також отримала фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund та грошову підтримку від фонду Eurimages. Маргарита у цій психологічній драмі грає головну роль – аеророзвідниці добровольчого батальйону із позивним «Метелик».

07.03.2021
об 10:17