Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сергій Лузановський

25.02.2021
об 10:54

25 лютого свій день народження святкує український актор Сергій Лузановський. У квітні глядачі побачать артиста на великому екрані у спортивній драмі «Пульс», де сьогоднішній іменинник виконує одну із ролей другого плану. З цього фільму й розпочнемо огляд кіноробіт, в яких задіяний Сергій Лузановський.

 

«Пульс»

 

 

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

 

«Із зав'язаними очима»

 

 

Ще в одній драмі, заснованій на реальних подіях Сергій Лузановський грає одну із головних ролей. За сюжетом спортсмен Денис поїхав воювати в зону АТО й загинув. Його дівчина Юлія, теж спортсменка, намагається побудувати нове життя, зустрічає нове кохання, і щоб втекти від постійного психологічного тиску з боку оточуючих, вона завершує свою спортивну кар’єру. В цей час мама її загиблого хлопця отримує сумнівне повідомлення, що її син живий і негайно потребує грошей на операцію. На що здатна Юлія, професійний боєць боїв без правил, коли на прийняття рішення залишається одна ніч.

 

«Сквот32»

 

 

Сучасна історія Пітера Пена про пошук шляху до дорослого життя та усвідомлення власного стилю та талантів. Ліза працює фотографом у паспортному центрі. Одного разу вона потрапляє до товариства вільних і талановитих мрійників: творців, танцюристів, музикантів, які живуть у Сквоті – напівзруйнованому спустошеному будинку. Восьмидесятирічна Фаїна – єдиний законний мешканець будинку і єдина перешкода для забудовника, який планує зруйнувати увесь квартал, а з ним і Сквот. Лізу причаровує енергія, свобода і творчість товариства. Вони борються за свій спосіб життя, створюють та змінюють навколишній світ. Ліза сама змінюється, вона починає шукати своє місце у світі, розвиває своє бачення та стиль. Завдяки Сквоту Лізу помічають як фотографа, а її світ і можливості розширюються.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо творчих злетів і цікавих пропозицій.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Бегма

19 лютого народився український актор театру та кіно Олександр Бегма. Сьогодні йому виповнюється 30 років. Наприкінці 2020 року вийшло одразу два проєкти, в яких був задіяний Олександр. Так, у листопаді акторську гру сьогоднішнього іменинника можна було побачити на великому екрані в антиутопічній драмі «Номери», а в грудні на телебаченні відбулась прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні». Докладніше про ці та інші проєти читайте далі.

19.02.2021
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ахмед Есмурзієв

22 лютого свій день народження святкує український актор Ахмед Есмурзієв. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

22.02.2021
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Іраклій Маруашвілі

23 лютого свій день народження святкує український актор грузинського походження Іраклій Маруашвілі. Сьогодні артисту виповнюється 31 рік.

23.02.2021
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Володимир Горянський

24 лютого 1959 року народився актор театру і кіно, народний артист України Володимир Горянський. В активі Володимира Вікторовича понад 130 робіт у фільмах і серіалах, десятки ролей, зіграних у виставах. Протягом останніх 20 років він є одним із найбільш затребуваних акторів в Україні. А першу популярність і всенародну любов принесла йому роль другого плану доктора Кості в серіалі «День народження Буржуя», прем'єра якого відбулася в лютому 2000 року. Володимир Вікторович з теплотою згадує цю роль і наголошує, що щиро вдячний долі й авторам серіалу, які запросили його в цей проєкт.

24.02.2021
об 10:20