Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10.10.2020
об 10:20

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно  Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо йому творчої наснаги, нових ролей та цікавих проєктів.

 

Вибрана фільмографія актора:

 

Фільм «Позивний «Бандерас» - це історія про те, як у 2014 році група контррозвідників, командир яких «Бандерас» намагається запобігти диверсії і знешкодити російського підривника. Події відбуваються біля рідного села «Бандераса», яке він давно покинув. Мешканці ставляться до нього як до зрадника, а ЗСУ вважають ворожою силою.

У цьому фільмі Сергій Лефор грає військового з позивним «Говерла».

 

«Швидка» - серіал про парамедиків, які рятуючи життя, потрапляють у веселі або складні ситуації, а ще кохають, радіють тощо.

У цьому серіалі Сергій Лефор грає лікаря Дена.

 

«Легенда Карпат» - фільм про життя карпатського ватажка Олекси Довбуша. Рано втративши матір він пішов у гори, де опанував бойові навички та навіть навчився передбачати майбутне. Він повертається змужнілим воїном, щоб помститися за смерть своєї матері. Олекса збирає послідовників, щоб почати хрестовий похід проти пана, але у долі інші плани на нього.

У цьому фільмі Сергій Лефор грає господина Кульчицького.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олесь Каціон

9 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олесь Каціон. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Закінчив Олесь Київський національний університет будівництва та архітектури. Ще студентом 4 курсу почав грати у спектаклях Театру-студії «Чорний квадрат» у Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював актором столичних театрів «Чорний квадрат», «Ательє 16» та Театру на Подолі.

09.10.2020
об 10:17

Новини

На честь Джеймса Бонда випустили монети

У наступному році на прихильників кіногероя-шпигуна Джеймса Бонда чекає ювілейний 25 фільм бондіани. Цю подію в Англії вирішили відзначити на вседержавному рівні та презентували світу гроші, присвячені агенту 007.

09.10.2020
об 13:10

Новини

Американська кіноакадемія вводить нові правила відбору фільмів

Через обмеження у кінотеатрах під час пандемії організатори премії «Оскар» змушені були внести деякі првки в правила відбору фільмів-претендентів.

09.10.2020
об 11:10

Інтерв'ю

Беатріс Крюгер: «Академія та деякі режисери не хочуть визнавати кастинг-директорів»

Локальні кастинги для декількох фільмів Бондіани, співпраця з Вуді Алленом, Весом Андерсоном, Спайком Лі, Томом Тиквером та іншими відомими режисерами – лише частина того, що встигла зробити за час своєї кар'єри кастинг-директорки Беатріс Крюгер. Крім того, вона входить до складу Американської академії кіномистецтв (так-так, тієї, що роздає «Оскари») і може похизуватися ще цілою низкою регалій та досягнень. Наприкінці серпня Беатріс Крюгер запросили як лекторку на Форум кастинг-директорів – галузеву подію, де обговорювалися контроверсійні питання галузі. На лекції Беатріс розповіла про роботу кастинг-директора на міжнародних ринках і конфлікт інтересів при суміщенні професій кастинг-директора й агента. Проблема існує й на українському ринку. Під час інтерв'ю ми поговорили з Беатріс про те, чому бути кастинг-агентом погано, про роботу з відомими режисерами, особливе ставлення до акторів-зірок і боротьбу за визнання кастинг-директорів професійною спільнотою.

09.10.2020
об 17:25