Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сергій Дерев’янко

05.12.2020
об 10:51

5 грудня свій 44-й день народження святкує український актор Сергій Дерев’янко. Ще з дитинства хлопчика виховували в інтелігентній родині, а любов до мистецтва поступово перейшла від тата, який все життя пропрацював в театрі. Батьки майбутньому акторові намагались дати всесторонній розвиток, тому Сергій встиг спробувати свої сили і в музиці в якості скрипаля, і в футболі, і навіть в художній майстерності.

 

Зараз про життя Сергія Дерев'янка відомо небагато, окрім того, що він не тільки займається акторською діяльністю за покликанням, а й за професією, що парадоксально не притаманно сучасному кінематографу. Дебютував Дерев’янко на сцені Дніпропетровського державного обласного театрально-художнього коледжу у ролі Каліґули в однойменній постановці за п’єсою А.Камю, цій події передували роки великої кількості ролей у масовці.

 


Хоч актор і почав свою кар’єру з класичних театральних постановок, але це йому не завадило наповнити власну фільмографію більш ніж 60 кінороботами, серед яких є як романтичні і детективні картини, так і арт-хаусні комедії, такі як «Ржака» Дмитра Томашпольського.


Крім того, всього декілька днів тому відбулась кінотеатральна прем’єра ще одного фільму «Мати Апостолів», в якому Сергій Дерев'янко зіграв роль розвідника Семена, що підпільно допомагає українським воїнам.


Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження та бажаємо безліч різноманітних та цікавих ролей у фільмографії, творчої наснаги і звичайного людського щастя.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Смеян

1 грудня свій день народження святкує український актор Сергій Смеян. Свою першу вжитті роль він втілив на сцені Дніпропетровського академічного театру драми і комедії, коли йому було лише 8 років. З 14-ти він вже готувався вступати до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Наразі він грає в театрі та активно знімається в кіно.

01.12.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Бетт Мідлер – божественна Місс М

1 грудня 1945 року народилася популярна американська актриса та співачка Бетт Мідлер, володарка премій «Золотий глобус», «Греммі», «Еммі» та «Тоні», дворазова номінантка на премію «Оскар». За твердженням ВВС, Бетт Мідлер, відома також серед фанатів як «Божественна Місс М», є однією з найуспішніших артисток усіх часів. Пропонуємо сьогодні згадати фільми, які принесли їй всесвітню популярність.

01.12.2020
об 11:29

Новини

Дні народження зірок: Ніна Антонова

2 грудня свій 85-річний ювілей святкує українська акторка кіно Ніна Антонова. Її батько був режисером, мати працювала на м'ясопереробному заводі. Вона дебютувала в кіно більш, ніж півсторіччя тому. За цей час встигла втілити на екрані більше ста ролей.

02.12.2020
об 10:37

Новини

Дні народження зірок: Міла Сивацька

3 грудня свій день народження святкує українська акторка Міла Сивацька. Артистку глядачі телеканалу «Інтер» бачили у серіалі «Мереживо долі»; ті, хто дивиться «1+1» пам’ятають дівчину в ролі молодшої сестри головного героя серіалу «Хороший хлопець». Наразі аудиторія ICTV, яка слідкує за появою нових епізодів серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» знають, що Міла грає там Мар’яну.

03.12.2020
об 10:40