Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Сергій Дашевський

06.10.2020
об 10:10

6 жовтня свій ювілей святкує український актор Сергій Дашевський. Сьогодні йому виповнюється 60 років. Народився Сергій у Донецьку, в 1987 році закінчив Київський державний інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження, бажаємо участі у нових цікавих проєктах. Глядачам пропонуємо невеличку добріку робіт ювіляра.

 

Стрічка «Фокстер і Макс» - історія про новітню могутню технологію. Школяр Макс гуляючи містом знаходить балончик з нано-фарбами і малює графіті собаки. Неочіковано зображення перетворюється у пса-наноробота з суперможливостями. Тепер за Максом і його чотирилапим роботом полює злочинець, який хоче заволодіти цією технологіює. Школяр потрапляє у вир пригод і знаходить справжніх друзів.

У цьому фільмі Сергій Дашевський грає людину, яка саме і розповіла бандидам про супертехнологію.

Серіал «Інше життя Анни»  - це історія про те, як головна героїня мала все – щасливий шлюб, прекрасну дитину, улюблену роботу – і в одну мить все втратила. Її звільняють з роботи, вона дізнається про зраду чоловіка. Попри біль та розпач Анна починає будувати нове життя.

У цьому серіалі Сергій Дашевський грає роль власника клініки.

«Принцип насолоди» - детективний серіал. Спочатку на одеському пляжі знаходять оголене тіло молодої дівчини, згодом ідентичні вбивства відбуваються у Варшаві та Празі. Слідчі, які розслідують загадкові злочини, починають розуміти, що це справа рук однієї людини. Героям доведеться працювати разом, щоб зловити холоднокровного вбивцю.

У цьому серілі Сергій Дашевський грає роль директора готелю.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Аріна Петрова

1 жовтня свій день народження святкує українська акторка Аріна Петрова. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Аріна у Харкові. Акторську освіту отримала у Харківському державному університеті мистецтв ім. І. Котляревського. Працювала керівником відділу кастингу одного з творчих об'єднань на каналі СТБ та Інтер. Брала участь у зйомках рекламних відео та скетч-шоу, нині

01.10.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Олександр Форманчук

2 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Форманчук. Сьогодні йому виповнюється 38 років. У 2004-му він закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став працювати актором у Національному Академічному драматичному театрі ім. І. Франка та грати у кіно.

02.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Єва Шевченко-Головко

Третього жовтня свій день народження святкує українська акторка Єва Шевченко-Головко. Сьогодні їй виповнюється 12 років. Народилася дівчинка у Києві. З ранніх років займається танцями, з усіх напрямів найбільше подобається хіп-хоп. Також відвідує уроки музики та грає на фортепіано. У 2015 році почала ходити на курси акторської майстерності, у 2016-му – стала займатися у школі дубляжу. Нині навчається в школі з поглибленим вивченням іноземних мов та знімається у кіно.

03.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Артур Дворянов

4 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артур Дворянов. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Артур закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2009 році став актором «Муніципального театру «Київ». Вперше у кіно знявся 12 років тому.

04.10.2020
об 10:23