Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Сергій Басок

03.02.2021
об 11:08

Сьогодні, 3 лютого, свій день народження святкує український актор Сергій Басок. За своєю першою освітою він економіст. Диплом цього спеціаліста Сергій отримав, аби не засмучувати батьків, які скептично ставилися до прагнення сина побудувати акторську кар’єру.

«З ким поведешся»

 

Скоро на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра серіалу «З ким поведешся». В основі сюжету історії – доля інтелігентної та чуйної жінки Марини. Вона має затишну квартиру, що залишились у спадок від батьків, та чоловіка – успішного банкіра, якому присвятила себе, відмовившись від друзів та кар’єри.

Одного дня чоловік приголомшує Марину звісткою про бажання розлучитись. Жінці складно звикати до самотності. Згодом доводиться шукати спільну мову з Галиною, яку Марина змушена тимчасово впустити до своєї оселі після того, як збила її машиною. Жінки ледь знайомі та абсолютно різні, але вже згодом Галина з усіх сил буде намагатись влаштувати особисте життя Марини. У пошуках жіночого щастя Галина та Марина зустрічатимуть гідних і доволі дивних залицяльників, зіштовхнуться з підступними ворогами та спробують вирішити свої внутрішні проблеми. З жінками також житиме 17-річна донька Галини, і перше кохання дівчини неабияк спантеличить усіх та спровокує нові проблеми.

В цьому серіалі Сергій Басок виконує одну з провідних чоловічих ролей.

 

«За вітриною»

Серіал знайомить глядачів з дівчиною Галею Пасічник. Разом зі своїми братами Гошею і маленьким Павликом, зваливши на себе тягар відповідальності за їхнє майбутнє, вона приїжджає у велике місто до свого дядька Бориса. Незважаючи на тісні родинні зв’язки, нормального спілкування між сім’ями не було. Рідна тітка взагалі ніколи не приховувала свою ненависть до племінників. Але залишатися в рідному селищі діти більше не могли. Їхня мама померла відразу після народження Павлика, а тато – рік тому. Жити без батьків з кожним днем ставало все важче, а в маленькому селищі добре оплачувану роботу знайти було непросто.

Незважаючи на невдоволення дружини, дядя Боря таки погоджується допомогти племінниці і приводить її на співбесіду в магазин Vetrov Plaza, власником якого є ще один головний герой серіалу «За вітриною» Андрій Вєтров. У свій перший робочий день Галя опиняється в епіцентрі бурхливих подій. Перед стартом сезону розпродажів конкурент Андрія Вєтрова – бізнесмен Валерій Потапович Савенко – вирішує зіпсувати усі товари Vetrov Plaza. Галя рятує ситуацію і з легкістю отримує бажану роботу, премію, а головне – прихильність завидного нареченого в особі Андрія Миколайовича. Галя старанно продовжує працювати прибиральницею, але тепер у дівчини, яка колись просто хотіла вижити, з’являється бажання досягти справжніх висот.

У серіалі, який транслювали на телеканалі СТБ Сергій Басок грає Андрія Вєтрова.

 

«Стоматолог»

Детективна історія розповідає про харизматичного, кмітливого власника стоматологічної клініки Дмитра Торопкого, який постійно потрапляє в неймовірні пригоди. Стаючи свідком дивних злочинів, він береться за їх розслідування. Розплутувати кримінальні загадки Дмитру допомагають його друзі дитинства – гінеколог Петро Дьомін та бізнесмен з бандитським минулим Сергій Грязєв.

У 20-серійній телеісторії Сергій Басок виконує роль Дмитра Торопкого.

 

Редакція VGL cinema вітає Сергія з Днем народження. Бажаємо творчих успіхів і розвитку кар’єри.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірма Вітовська-Ванца

30 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца. У цьому році вона стала володаркою Премії «Золота дзиґа» в номінації «Найкраща акторка», яку Ірмі принесла головна роль у фільмі «Мої думки тихі». Також у 2020-му Ірма Вітовська-Ванца стала лауреаткою премії «Київ» ім. Івана Миколайчука за вагомий внесок в розвиток українського кіно.

30.12.2020
об 10:34

Інтерв'ю

Дні народження зірок: Олександр Піскунов

31 грудня відзначає день народження актор Олександр Піскунов. Він зіграв молодого козака Ігоря в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія», який нещодавно з успіхом транслювався на каналі ICTV і в кінотеатрах. Напередодні ми зв'язалися з Олександром, щоб привітати його з прийдешніми святами, і попросили розповісти, чим запам'ятався йому рік, що минає.

31.12.2020
об 10:42

Новини

Дні народження зірок: Мирослава Філіповіч

1 лютого свій день народження святкує актриса театру та кіно Мирослава Філіповіч. Вона здебільшого знімаєть в телесеріалах, але є в її фільмографії й художні повнометражні кінотвори.

01.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Яків Ткаченко

2 лютого народився український актор театру та кіно Яків Ткаченко. Він мріяв стати лікарем, як мама, але в підлітковому віці його настільки захопила магія театру, що після школи Яків вступив до Дніпропетровського театрального коледжу. Актор працював в театрі у рідному Дніпрі, а з 2003 року почав зніматися в кіно. Наразі задіяний в зйомках фільму Олеся Саніна «Довбуш», в якому грає Сабата.

02.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Максим Девізоров

Третього лютого свій день народження святкує український актор Максим Девізоров. Сьогодні йому виповнюється 25 років.

03.02.2021
об 10:08