Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Роман Черповал

27.02.2021
об 10:09

27 лютого свій день народження святкує український актор Роман Черповал. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Зйомки в телесеріалах чоловік поєднує із бізнес-діяльністю. Робота в кіно – радше хобі, тож фільмографія Романа здебільшого складається із епізодичних ролей.

 

«Подвійне відображення»

Головна героїня кримінального телесеріалу – фінансовий консультант Жанна. Коханого дівчини – успішного бізнесмена Сергія – вбивають прямо у неї на очах. Їй самій дивом вдається втекти з місця злочину і врятуватись. Однак Жанна впізнає найманого вбивцю. Ним став помічник Євгена Покровського, який є діловим партнером Сергія. Аби лишитися живій Жанні доводиться взяти участь у програмі захисту свідків. Вона змінює ім’я, переїжджає в інше місто і зовні стає зовсім іншою людиною…

В цьому мелодраматичному серіалі, який йшов на ТРК «Україна», Роман Черповал грає хірурга.

 

«Я все тобі доведу»

Слідча в райцентрі Олена застає свого чоловіка – начальника районного управління поліції – в обіймах іншої жінки та розлучаєтьсяз ним. Розставання було не  легким, тож стосунки між колишніми чоловіком і дружиною досить напружені, зустрічаються нечасто, однак інколи доводиться. Тепер Олена самотужки виховує їхню доньку Віку. Після вступу до вишу дівчина має переїхати до міського центру й оселитись у гуртожитку.  Олена дізнається, що у містечку орудує серійний маніяк, тож вирішує поїхати разом з дочкою, подивитися, як вона влаштується, і тільки тоді повертатися додому. Проте все йде не за планом. Короткочасна поїздка закінчується тим, що Олена переводиться у районний центр, якомога далі від колишнього чоловіка.

У 16-серійній мелодрамі Роман Черповал грає водія Мажаркіна.

 

«Швидка»

У центрі подій – команди парамедиків, які щодня рятують життя, виплутуються зі складних і постійно потрапляють у веселі ситуації, не забуваючи кохати, плакати і радіти. Уже з першої серії ви почнете сприймати їх за своїх, співпереживати і разом рятувати світ.

У ситкомі для НЛО TV Роман Черповал грає в епізод в одній із серій.

 

Редакція VGL cinema вітає Романа з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій у нових кінопроєктах.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лузановський

25 лютого свій день народження святкує український актор Сергій Лузановський. У квітні глядачі побачать артиста на великому екрані у спортивній драмі «Пульс», де сьогоднішній іменинник виконує одну із ролей другого плану. З цього фільму й розпочнемо огляд кіноробіт, в яких задіяний Сергій Лузановський.

25.02.2021
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Олександр Мірошниченко

26 лютого свій день народження святкує український актор, драматург та режисер Олександр Мірошниченко. На його рахунку зйомки в кіно та гра на театральній сцені, а ще Олександр Мірошниченко є співавтором сценарію і режисером фільму «Сентиментальне полювання за тінню», який на кінофестивалі в Мінську отримав приз за найкращу жіночу роль.

26.02.2021
об 10:47

Новини

Дні народження зірок: Іраклій Маруашвілі

23 лютого свій день народження святкує український актор грузинського походження Іраклій Маруашвілі. Сьогодні артисту виповнюється 31 рік.

23.02.2021
об 10:46

Новини

Дні народження зірок: Володимир Горянський

24 лютого 1959 року народився актор театру і кіно, народний артист України Володимир Горянський. В активі Володимира Вікторовича понад 130 робіт у фільмах і серіалах, десятки ролей, зіграних у виставах. Протягом останніх 20 років він є одним із найбільш затребуваних акторів в Україні. А першу популярність і всенародну любов принесла йому роль другого плану доктора Кості в серіалі «День народження Буржуя», прем'єра якого відбулася в лютому 2000 року. Володимир Вікторович з теплотою згадує цю роль і наголошує, що щиро вдячний долі й авторам серіалу, які запросили його в цей проєкт.

24.02.2021
об 10:20