Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Рєната Рябкова

22.10.2020
об 10:10

22 жовтня свій день народження святкує  юна українська акторка Рєната Рябкова. Сьогодні їй виповнюється 11 років. Дівчина грає на фортепіано, складає вірші. Не дивлячись на юний вік акторка вже має у доробку декілька ролей першого плану, а також Рєната була задіяна в проєктах, для яких їй потрібно було вчити ролі на польській, англійській мові та івриті. Акторську майстерність дівчина шліфувала у 2019-2020 роках на акторських курсах у Ukrainian Film School.

Редакція VGL cinema вітає Рєнату з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та успіхів у навчанні, творчого розвитку та наснаги.

Пропонуємо ввечері подивитись щось добірки робіт іменинниці.

 

«Дільничний з ДВРЗ» – серіал про непідкупного поліцейського Сергія Бондаря, якого через принципи переводять з Центрального управління на посаду районного дільничного. Він сподівається, що незабаром його відновлять на службі, а на новій роботі потрібно просто потерпіти два-три місяці. Для оперативника, який звик до грізних бандитів та серйозних злочинів робота дільничного здається справжнім пеклом.

У цьому серіалі Рєната Рябкова грає роль безпритульниці Даші.

«Черговий лікар». Головні герої серіалу – лікарі, які працюють у лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта – своя історія хвороби, реальні проблеми та особисті драми. І чергові лікарі стають мимовільними учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають хід подій, а іноді – самі втручаються в життя пацієнтів, допомагаючи їм не тільки одужати, але й прийняти доленосні рішення.

У цьому серіалі Рєната Рябкова грає роль Оленки.

«Доньки-Матері». Ігор та Наталя прожили разом 17 років і розуміючи, що брак себе вичерпав – розвелись. Однак на наступний день Ігор дізнався, що невдовзі не тільки стане дідусем, а й батьком. Для його колишньої дружини власна вагітність стала шоком, але ще більше її шокувало те, що їхня донька невдовзі також стане мамою, а в якості батька онука вона обрала популярного шкільного хулігана.

У цьому серіалі Рєната Рябкова грає роль дівчинки на ім'я Рєната.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Павло Чирва

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

16.10.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Юлія Соболь

18 жовтня свій ювілей святкує українська акторка Юлія Соболь. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Народилась артистка в Миколаєві, у 15 років поїхала до Токіо в якості моделі. Закінчила університет у Мілані. За фахом – мистецтвознавець-археолог.

18.10.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Наталія Васько

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

19.10.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лутюк

20 жовтня свій день народження святкує український актор Сергій Лутюк. Сьогодні йому виповнюється 48 років. Народився він у Києві, зніматись у кіно почав у 2004 році. Займався вільною боротьбою, футболом, цікавиться верховою їздою, має багатий досвід зйомок у ТБ-проєктах.

20.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Євтушенко

21 жовтня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Євтушенко. Сьогодні йому виповнюється 27 років. Акторську справу опановував в Інституті екраних мистецтв у Києві. Упродовж чотирьох рокіа грав у театрі «Перетворення», потім працював в Українському малому драматичному театрі, а у 2018 році став частиною трупи «Срібний острів». Також активно почав зніматись у кіно.

21.10.2020
об 10:08