Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Поліна Фролова

17.02.2021
об 11:16

Сьогодні, 17 лютого, народилася українська акторка Поліна Фролова. Вона три роки тому закінчила своє навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого і вже її фільмографія налічує близько 10 фільмів та телесеріалів, в яких молода артистка грає як головні, так і другорядні ролі.

 

«Лабіринт»

На перший погляд, життя Аліни Тихонової – ідеальна картинка. Жінка, чиє дитинство було далеко не безхмарним, має твердий намір зробити все, щоб її власні діти зростали в ідеальній родині. Вона готова закрити очі на те, що її чоловік, який регулярно дарує шикарні букети, – тиран і деспот, дочка відсторонена і пов'язана з поганою компанією, син мовчки страждає, виконуючи безглузді забаганки батька, а свекруха її не поважає. Але Аліна впевнена – у всіх свої недоліки, і вона буде терпіти побої чоловіка, щоб не повторити долю матері, яку вона приховує від власних дітей, тому що та не вписується в ідеальну картинку.

Усе закінчується того дня, коли чоловік піднімає руку на сина, мало не вбиває саму Аліну, а дочка йде з дому. Аліна розуміє, що всі її плани поламалися і потрібно рятуватися.

У мінісералі ТРК «Україна» Поліна Фролова грає головну героїню Аліну в юні роки.

 

«Не говори мені про кохання»

 

Життя Ольги Бєлової, співробітниці нотаріальної контори з провінційного містечка, цілком спокійне, а доля – зумовлена. Ольга успішна в роботі, чесна, справедлива та організована, живе з літньою, суворою матір'ю Іриною Петрівною і зустрічається з талановитим лікарем Кирилом. У нього щодо Ольги найсерйозніші наміри. Проте всі плани дівчини руйнує гострий конфлікт з родичкою місцевого міського «верховоди», Наталією Гаврюшиною. У нерівній боротьбі, впевнена у своїй правоті, Ольга не раз поставить на карту найцінніше. Але, чи вдасться їй пройти крізь низку зрад, розчарувань і негараздів та отримати право на кохання, і таке просте, але таке крихке щастя?

У мелодраматичному мінісеріалі Поліна Фролова грає секритарку Валентину.

«Коли ми вдома. Нова історія»

 

 

Телесеріал про еволюцію сімейних стосунків – від початку сумісного проживання та до старості. Головні герої – п’ять українських сімейних пар різного віку та ступеню розвитку стосунків, які не знайомі між собою. Події в комедійному серіалі розгортаються в стінах квартир, де мешкають пари, та побудовані на коротких історіях із сімейного життя.

В цьому телесеріалі каналу СТБ Поліна Фролова грає водному з епізодів дівчину Ксюшу.

Редакція VGL cinema вітає Поліну з Днем народження, бажаємо здійснення заповітних бажань та цікавих проєктів.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

12.02.2021
об 10:41

Новини

Дні народження зірок: Наталія Єфремова

14 лютого у Харкові народилася українська акторка театру та кіно Наталія Єфремова. Майбутню професію вона отримала в Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського. Наразі Наталія працює в театрі та знімається в кіно в ролях другого плану.

14.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Михайло Самарський

15 лютого у Києві народився український актор театру і кіно Михайло Самарський. Сьогодні йому виповнюється 27 років.

15.02.2021
об 10:38

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудько

16 лютого в Києві народився український актор театру та кіно Олександр Рудько. Сьогодні йому виповнюється 32 роки.

16.02.2021
об 10:13