Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Павло Кільницький

21.11.2020
об 10:54

Сьогодні, 21 листопада, свій день народження святкує актор Павло Кільницький.

 

Майбутній артист народився в Луганську, почав виходити на сцену з 16 років, згодом отримав профільну освіту в Луганському інституті культури і мистецтв. З 2004 року почав працювати актором в Луганському українському академічному музично-драматичному театру, а за 5 років змінив цю сцену на столичну. Спочатку грав у Київському академічному театрі юного глядача на Липках, потім перейшов у Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки. Два роки тому почав працювати актором в Івано-Франківському театрі ім.І.Франка.

Крім того, Павло Кільницький знімається в кіно, щоправда, здебільшого з’являється в епізодах, однак є в нього щонайменше дві ролі першого плану у повнометражному фільмі «Заборонений» та короткометражці «Ще один день». 

Короткі ролі Павла можна побачити в таких фільмах, як мелодрама «Сердце матері», короткометражці «Істальгія», а також в серіалах «Лікар Ковальчук», «Пес-2», «Нюхач» та «Любов без пам'яті».

 

Редакція VGL cinema вітає Павла Кільницького з Днем народження, бажаємо творчої реалізації та яскравих ролей.

 

Фото з відкритих джерел 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Таїсія-Оксана Щурук

Сьогодні, 20 листопада, свій день народження святкує українська акторка Таїсія-Оксана Щурук. Народилася вона в Києві. Нині вчиться на акторському відділенні Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно почала зніматися пам'ять років тому.

20.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Руслана Писанка

Сьогодні, 17 листопада, свій ювілей відзначає українська акторка театру і кіно, телеведуча Руслана Писанка. Народилася вона у Києві, в родині кінооператора та інженера-зв'язківця. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у виші. Дебют відбувся у 1991 році у стрічці «Круїз, або подорож розлучення».

17.11.2020
об 10:15

Статті

Дні народження зірок: Пета Вілсон – «блискавка в банці»

18 листопада 1970 року народилася австралійська актриса та модель Пета Вілсон, відома за головною роллю в телесеріалі «Її звали Нікіта». Хоча з часу виходу на екрани останнього епізоду минуло майже 20 років, проєкт і досі вважається одним з найуспішніших на світовому телебаченні. Оскільки його успіх нерозривно пов'язаний з ім'ям Пети Вілсон, ми вирішили в день її 50-річчя згадати найвідоміші факти з її біографії.

18.11.2020
об 11:13

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Лавська

Сьогодні, 18 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Тетяна Лавська. Народилася вона у Херсоні, у 2009-2014 роках поацювала в Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії. Два роки тому закінчила сценарні курси Олексія Мамедова, нині активно знімається у кіно. Є автором-композитором трьох альбомів «Друге я», «Небожитель», Heavently Being.

18.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Анна Яремчук-Бобало

Сьогодні, 15 листопада, свій день народження святкує українська акторка Анна Яремчук-Бобало. Народилася вона у АР Крим, до 17 років жила в Сімферополі. У 2000 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.

15.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Попудренко

Сьогодні, 19 листопада, свій день народження відзначає український актор театру і кіно Костянтин Попудренко. Він отримав професійну освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого У кіно почав зніматися в 1995 році. На сцені театру грає з 1998 року. Задіяний у спектаклях театру «Особистості» та Київському театрі юного глядача на Липках.

19.11.2020
об 10:32