Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Павло Чирва

16.10.2020
об 10:15

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

Редакція VGL cinema вітає Павла з Днем народження, бажаємо йому  повної творчої реалізації та нових ролей у кіно і театрі.

Провести вечір у компанії актора можна переглядаючи фільми за його участі. Ось декілька з них.

Стрічка «Коли падають дерева» розповідає про непорозуміння з рідними та дорослішання. Лариса та коханий бандит Шрам живуть у селі й дуже хочуть бути разом. Лариса закінчила школу, однак перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. За любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців.

У цій стріцчі Павло Чирва грає одного з мешканців села та знайомих Шрама.

Пригодницький детективний «Опер за викликом» розповідає про капітана Артема. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки. Артем розплутує надскладні кримінальні головоломки вдаючись до маніпуляцій, шпигунства та майстерності перевтілень. Допомагають Трофимову психолог-криміналіст Лідія, аналітик Славко, знавець зброї та єдиноборств Роман і начальник ДКР на прізвисько «Дід».

У цьому серіалі Павло Чирва грає роль  Яго (28 серія)

«Східняк» -  фільм про звичайний день рядових військовослужбовців в зоні АТО. Борода та Режисер їдуть за ротним, аби той підписав наказ, щоб  військовим видали все необхідне для бою. У фільмі показані події і люди, яких зазвичай можна зустріти там. Це взаємини між людьми, яким доводиться бути тут і зараз під час війни. Цe нe тільки отримання унікального життєвого досвіду, але й своєрідний культурний обмін різних соціальних прошарків і мeнтальностeй, народження нових, особливих традицій.

У цьому фільмі Павло Чирва грає одного з військових.

 

Фото з відкритих дже

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Аліна Костюкова

Сьогодні, 13 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Аліна Костюкова. Народилася вона у Харкові. В 2007 році закінчила Харківський університет ім. І. Котляревського, де на театральному факультеті опановувала спеціальність «актор театру і кіно». Грає у Києвському Молодому театрі та знімається в кіно.

13.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Микола Боклан

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу», Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

13.10.2020
об 11:33

Новини

Дні народження зірок: Олена Курта

Сьогодні, 14 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Олена Курта. Народилась вона в Ужгороді. Професію акторки опановувала в акторській майстерні Михайла Кострова та у театральній студії «Чорний квадрат». Артистка постійно самовдосконалюється, відвідуючи різноманітні професійні семінари та курси.

14.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

15.10.2020
об 10:39