Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Остап Ступка

02.09.2020
об 10:54

Свій день народження 2 вересня святкує український актор театру і кіно, ведучий Остап Ступка. Сьогодні йому виповнюється  53 роки. Остап Ступка – син відомого українського актора Богдана Ступки та балерини Лариси Ступки. З такими талановитими батьками не дивно, що Остап також став актором. Закінчивши Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого він через рік став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка, розпочав кар’єру в кіно та на телебаченні.

Редакція VGL cinema вітає Остапа з Днем народження, бажаємо акторові реалізувати всі творчі задуми та втілити на екрані ще багато ролей. Читачам ми пропонуємо 10 фактів про іменинника.

 

1. Отримав звання народного артиста у 2009 році.

2. В якості актора вперше вийшов на сцену в Львівському оперному театрі, де балериною працювала його мати. Сталося це коли Остапу було 7 років. Грав він баранчика.

3.  Давав автографи на різних речах – від документів і грошей до тіла.

4. Вдома зберігає колекцію вінілових платівок. Збирає їх з дитинства.

5. Бачить сни, пов’язані з роботою. Здебільшого у жахіттях сюжети майже однакові: актор виходить на сцену та забуває текст або взагалі не знає коли йому виходити.

6. Зріст актора – 182 см.

7. У дитинстві полюбляв розмальовувати собі лице за допомогою акторського гриму, зокрема, «робив з себе» Спартака чи іншого античного героя – домальовував шрами, зморщки.

8. Працював ведучим на телебаченні. Вів різні шоу на каналах «1+1» та ICTV. Згодом брав участь в інших проєктах цих каналів.

9.  Також працює актором дубляжу. Його голос можна почути у мультфільмах «Тачки», «Вольт», «Мадагаскар», «Аліса у країні мрій».

10.  Нині артист перебуває у третьому шлюбі. Дружину звати Дар’я.  Має трьох дітей та онуку Богдану.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Карина Шереверова

Сьогодні, 18 серпня, свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Карина Шереверова. Вона народилась у Кривому Розі, у 2013 році закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв та отримала спеціальність «актор театру і кіно». У 2015 здобула освіту у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, а у 2016 пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно. З 2018 року грає у «Дикому театрі». У кіно почала зніматись 8 років тому.

18.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Артем Позняк

31 серпня свій день народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Артем Позняк. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Артем народився у Дніпрі, навчався на факультеті режисури та хореографії Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Актором вирішив стати побачивши фільм «Тато», коли повернувся з армії. До цього планував пов’язати життя з військовою справою. У кіно почав грати ще студентом. Вперше з’явився на екранах 14 років тому.

31.08.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Олексій Душка

Сьогодні, 31 серпня, українському журналісту, телеведучому програми «Їмо за 100» Олексію Душки виповнилось 36 років. Майбутня зірка народилась у Кам'янську.

31.08.2020
об 11:28

Новини

Дні народження зірок: Остап Халавко

2 вересня свій день народження святкує український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

02.09.2020
об 10:21