Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Остап Халавко

02.09.2020
об 10:21

2 вересня свій день народження святкує  український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

Редакція  VGL cinema вітає Остапа з Днем народження, бажаємо йому цікавих проєктів у кіно, театрі та на телебаченні. Для читачів ми підготували добірку фільмів та серіалів, де грає іменинник.

Серіал «Папаньки» розповідає про друзів-чоловіків, які живуть в одному будинку. У них окрім усього є спільна тема – виховання дітей. Один тільки готується стати батьком, інший виховує 7-річного сина, а третій – сина і двох доньок різного віку. Герої шалено люблять своїх дітей, пишаються їхніми успіхами та активно залучені в їхнє виховання. Тільки іноді батьки забувають, що самі вже виросли. Є в них ще один друг – завзятий холостяк і ловелас, який категорично не хоче заводити дітей.

Остап Халавко грає у цьому серіалі роль одного із сусідів.

«Синтетична любов» - короткометражний фільм, за сюжетом якого одна з корпорацій світу пропонує незвичайну послугу: повернути втрачене кохання. Героїня звертається до неї, не підозрюючи: засновник компанії – серійний убивця.

Остап Халавко грає тут головну роль – героя на ім’я Артур.

«Останній москаль. Судний день» мільйонер Дмитро Петрук намагається повернути свого сина Валєру до Москви, але хлопець має свої плани. Адже у Великих Вуйках живе його кохана Ксеня. Іван Петрук розмірковує, як йому позбутись Валєри, і на думку спадає божевільний план, втіливши який, усі залишаться задоволені – і він, і сам Валєра. Тим часом Іван таки написав листа своїй коханій Галині в Італію.

Остап Халавко грає тут роль одного з мешканців селища.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Джеджула

29 серпня саяткує ювілей український актор, ведучий та шоумен Андрій Джеджула. Сьогодні йому виповнюється 45 років. Андрій народився у Києві, закінчив Київський інститут міжнародних відносин, де вивчав міжнародне право та мови. У 25 років вирішив кардинально змінити життя та влаштувався радіоведучим. Згодом став грати у театрі та кіно, вести телепередачі. З часом закінчив школу акторської майстерності при кіностудії ім. О. Довженка.

29.08.2020
об 11:37

Новини

Дні народження зірок: Артем Позняк

31 серпня свій день народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Артем Позняк. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Артем народився у Дніпрі, навчався на факультеті режисури та хореографії Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Актором вирішив стати побачивши фільм «Тато», коли повернувся з армії. До цього планував пов’язати життя з військовою справою. У кіно почав грати ще студентом. Вперше з’явився на екранах 14 років тому.

31.08.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Олексій Душка

Сьогодні, 31 серпня, українському журналісту, телеведучому програми «Їмо за 100» Олексію Душки виповнилось 36 років. Майбутня зірка народилась у Кам'янську.

31.08.2020
об 11:28