Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ольга Сафронова

29.09.2020
об 10:12

Сьогодні, 29 вересня, свій день народження відзначає українська акторка Ольга Сафронова. Вона народилась у Києві. Акторську освіту отримала, закінчивши українську кіношколу. Працювала у театральній лабораторії Masterskaya та нині є актрисою театра Akterstvo і знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно та театрі.

Читачам ми хочемо запропонувати подивитись добірку фільмів та серіалів, де грає артистка.

Серіал «Лікар Ковальчук» розповідає про лікарку Оксану, яка після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути та її перше кохання - хірург Максим.

Ольга Сафронова грає тут медсестру Ольгу.

Короткометражна комедія «Перша ніч» розповідає про дівчину, яка працює у галереї. Перед відкриттям виставки вона змушена залишитись на нічне чергування. У підсобці вона знаходить хлопця, який говорить, що він – пограбований художник та вмовляє її дозволити залишитись в галереї до ранку.

У цьому фільмі Ольга Сафронова грає роль дівчини Лідії.

«Я працюю на цвинтарі» - стрічка, що розповідає про чоловіка, який захотів втекти від життя і знайшов тиху роботу на цвинтарі, де продає пам’ятники. Він сподівається, що там його мало хто турбуватиме. Проте зтикаючись з різними людськими долями, смішними та сумними історіями герой змінюється… Стрічка знята за мотивами однойменної книги Павла «Паштета» Белянського.

Ольга Сафронова грає тут роль кумедної жіночки.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Фатіма Горбенко

25 вересня свій день народження святкує українська акторка Фатіма Горбенко. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Фатіма в Одесі, професію акторки опановувала у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Ще під час навчання почала зніматись у кіно. Працює у Вільному театрі. Володіє англійською та іспанською мовою, полюбляє танцювати та плавати.

25.09.2020
об 10:41

Новини

Дні народження зірок: Марія Моторна

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

26.09.2020
об 10:36

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гапчук

27 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Гапчук. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Народилась акторка у Києві, у дитинстві та юнацтві професійно займалася народними танцями. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Працює у Київському театрі «Візаві» та активно знімається у кіно.

27.09.2020
об 10:40

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Грицай

28 вересня свій ювілей відзначає український актор театру і кіно, телеведучий Дмитро Грицай. Сьогодні йому виповнюється 35 років. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював ведучим ранкового розважального шоу «Ранковий промінь». Нині знімається у кіно та грає у Київському академічному

28.09.2020
об 10:13