Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Ольга Олексій

17.09.2020
об 10:17

Сьогодні, 17 вересня, свій ювілей святкує українська актор театру і кіно Ольга Олексій. Акторську освіту вона отримала у Київському театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу працює у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 2007 року почала активно зніматись у кіно, та сама Ольга більше полюбляє театральну сцену, бо там має більше простору для творчості. Захоплюється грою на скрипці, фотографією та верховою їздою, любить читати німецьку класичну літературу.

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо нових цікавих проєктів, ролей у театрі та кіно.

Добріку кіноробіт за участі акторки.

«Я тебе знайду» - чотирисерійна стрічка про двох подруг – Лілю та Віку, які випадково зустрілись після довгої розлуки. Ліля має все – люблячого чоловіка, сина і новонароджену доньку. Віка не може цим похвалитись. Зустрівшись мимохідь подруги  домовляються про нову зустріч. Проте саме в цей вечір в будинку Лілі відбувається страшна пожежа, під час якої гине новонароджена дівчинка. Ліля не може оговтатися після страшної трагедії, але материнське серце підказує їй, що дочка не загинула. Убита горем мати твердить, що її дівчинка жива. Але всі навколо вважають, що у неї через трагічну втрату затьмарився розум…

Ольга Олексій грає тут головну роль – Лілі.

 

Детективний серіал «На лінії життя» розповідає про життя хірурга Сергія. Він працює у госпіталі для військовослужбовців. Також в  госпіталі працює його перше кохання Ольга та її чоловік Стас — найлютіший ворог Сергія. Здавалося б звичайний госпіталь виявляється зрізом усього нашого суспільства. Це справжня драма, що показує найкращі та найгірші людські якості.

Ольга Олексій грає тут головну героїню Настю Семашко.

 

«Пес» - детективний серіал про поліціянта Максима Максимова. Його дружина пішла від нього до кращого друга Олексія. Ззовні в них добрі дружні стосунки, та колишня постійно ревнує Максима до інших, він не може знайти собі подругу бо досі кохає її. У Максимова є собака – німецька вівчарка на ім’я Пес. Яка допомагає йому затримувати злодіїв та рятує життя.

У цьому серіалі Ольга Олексій грає роль колишньої дружини Максимова Олени.

 

«Доля обміну не підлягає» - історія про двох породіль. Одна з них не має грошей, аби виховувати новонароджену доньку і хоче залишити її у пологовому. Її сусідка по палаті – дружина бізнесмена стала мамою дівчат-двійнят, тож жінка міняє одну з двійнят на свою доньку…

У цьому серіалі Ольга Олексій грає головну роль – мати двійнят Анни.

Серіал «Соломонове рішення» - це історія про касирку з супермаркету, у якої несподівано виявляють тяжке серцеве захворювання. Їй потрібна пересадка серця. Вона разом з маленьким сином їде до столиці, де знайомиться з директоркою благодійного фонду Ольгою та її подругою Оленою. Жінки зближуються і поки одна перебуває у лікарні, Олена опікується її дитиною. Згодом головна героїня розуміє, що ніщо не може її врятувати і передає опіку над дитиною Олені.

У цьому серіалі Ольга Олексій грає роль директорки благодійного фонду Ольги.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Катерина Молчанова

14 вересня свій день народження святкує українська акторка Катерина Молчанова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Народилась Катерина в Одесі, навчаючись у школі займалась у театральній студії. У кіно дебютувала в 15 років.

14.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Хом’як

15 вересня свій день народження святкує український актор Дмитро Хом’як. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Народився він у місті Шепетівка, що в Хмельницькій області. Працював помічником режисера знімального майданчика та лінійним продюсером. Нині активно знімається у кіно.

15.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Косянчук

Сьогодні, 11 вересня, свій день народження святкує українська акторка Тетяна Косянчук. Вона народилась у Батумі, в Грузії. У 1988 році закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Акторка захоплюється спортом, пише вірші.

11.09.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а

16.09.2020
об 10:13