Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ольга Лук'яненко

11.07.2020
об 10:35

Сьогодні, 11 липня, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Ольга Лук'яненко (Атанасова). VGL cinema підготував 10 фактів про актрису.
 

1. У дитинстві Ольга, на відміну від своїх ровесниць, не мріяла про сцену. Батьки актриси теж не підозрювали, що їх донька стане телесеріального зіркою. З юнацьких років Ольга проявляла інтерес до світу мистецтва, а щоб реалізувати творчі амбіції, брала участь в шкільних концертах.

2. На піку популярності Ользі часто доводилося розповідати чи заміжня вона. Так, в одному з інтерв'ю дівчина зізналася, що вперше заміж вийшла в три роки:

«Вперше заміж, я вийшла в три роки. Моїм обранцем став друг з дитячого садка. Ми взяли дві сережки та уявили, що це весільні обручки. Священиком стала подружка. Ми втрьох пішли на дитячий майданчик, влаштувалися на гірці-жирафа, де вона оголосила нас сім'єю. Шкода, що шлюб прожив всього три дні».

3. Прізвище Лук'яненко - дівоче.Вийшовши заміж за Сергія Атанасова, актриса взяла його прізвище. 

4. Чоловік Ольги - займається тюнінгом авто і мотоциклів, проте він знявся в декількох епізодичних ролях в кіно. Його також бачили в проєкті «Останній герой» на каналі ICTV.

5. Сім років тому Ольга і Сергій стали батьками. У них народилася дочка Адель.

6. З 2004 року Ольга активно зніматися в телесеріалах. Одні з останніх робіт - телесеріали «Дві матері», «Сільська історія» і «Папанькі».

7. Крім зйомок у популярних фільмах і серіалах актриса затребувана в театрі. Ще студенткою Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, амбіційна дівчина успішно дебютувала на сцені столичного академічного Театру на лівому березі Дніпра, в якому продовжує працювати.

8. У 2005 році Ольга стала Лауреатом премії «Київська Пектораль» в номінації «Найкращий дебют року» за роль Джульєтти у виставі «Ромео і Джульєтта».

9. До Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого Ольга змогла вступити тільки з другого разу.

10. Актриса корінна киянка. 

 

VGL cinema вітає актрису Ольгу Лук'яненко (Атанасову) з Днем народження і бажає їй реалізувати всі свої мрії.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Богдан Юсипчук

Сьогодні, 5 липня, свій день народження святкує найкрасивіший чоловік світу за версією міжнародного конкурсу Mister Sea World, актор та телеведучий Богдан Юсипчук.

05.07.2020
об 10:17

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01

Новини

Дні народження зірок: Лілія Яценко

Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

07.07.2020
об 11:15

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

10.07.2020
об 10:09