Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ольга Кіяшко

13.07.2020
об 10:10
Дні народження зірок: Ольга Кіяшко

Сьогодні день народження святкує актриса, телеведуча, педагог Ольга Кіяшко.

Народилася майбутня зірка у 1984 році. Навчалася в Запорізькому національному університеті, де отримала диплом за спеціальністю «Актриса театру і кіно, психолог». Кандидат мистецтвознавства – тема дисертації «Сценічна мова як культурний феномен»). У 2009-2012 роках одночасно працювала викладачем сценічної мови в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва ім. Л. Утьосова та техніки ефірного мовлення в Київському Національному університеті культури і мистецтв.

Актриса працювала в Запорізькому Театрі юного глядача, Московському Незалежному театрі і Київському театрі «Золоті ворота». За плечима багато проєктів на телебаченні: ведуча «Погоди» та «Моменти життя» на Першому Національному, «Ранкові новини» та «Ювелірочка». Була ведучою соціально-політичного проекту «Ваш погляд» на телеканалі «Рада». А також працювала актрисою дубляжу у LeDoyen Studio та є власницею й засновницею київської мережі мінімаркетів O’Key Market.

В кіно Ольга Кіяшко почала зніматися в 2007 році. Зіграла ролі в картинах «Черговий лікар», «Родинні зв'язки», «На твоєму боці», «На різних берегах», «Ментовські війни. Харків-2» та багато інших ролей у фільмах та серіалах.

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажає нових цікавих проєктів і багатогранних ролей у театрі та кіно.

А читачам ми пропонуємо невеличку добірку стрічок, де знімалася актриса.

«Dzidzio Перший раз» – Ольга виконує роль Леськи. Українська комедія про те, як маленький секрет «в душі великого артиста і наївної дитини» може стати величезною проблемою. Як же Дзідзьо вирішуватиме таку делікатну справу?

«Слуга народу – 2» – Ольга на екрані втілила роль дружини депутата. Президент Василь Голобородько у розпачі – економічна ситуація в країні погіршилася, ціни зростають, національна валюта знецінюється і допомогти йому може тільки запеклий політичний ворог Юрій Іванович Чуйко. Для здійснення свого хитрого плану, тимчасові союзники, вирушають у подорож по Україні.

«Родинні зв'язки»  – зіграла Верунчика. Давні таємниці можуть геть перевенути спокійне, успішне й щасливе життя. Як знайти доньку, а разом з нею і рідну мати й нарешті повернути спокій в родину. Та чи надовго?

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Богдан Юсипчук

Сьогодні, 5 липня, свій день народження святкує найкрасивіший чоловік світу за версією міжнародного конкурсу Mister Sea World, актор та телеведучий Богдан Юсипчук.

05.07.2020
об 10:17

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов
Новини

Дні народження зірок: Євгеній Єфремов

7 липня свій День народження святкує український актор театру і кіно Євген Єфремов. Сьогодні йому виповнюється 43 роки.

07.07.2020
об 10:01

Новини

Дні народження зірок: Лілія Яценко

Сьогодні, 7 липня, свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Лілія Яценко.

07.07.2020
об 11:15

Новини

Дні народження зірок: Ольга Лук'яненко

Сьогодні, 11 липня, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Ольга Лук'яненко (Атанасова). VGL cinema підготував 10 фактів про актрису.

11.07.2020
об 10:35